Genshin Impact Stream udostępnia 3 nowe darmowe kody Primogemów

Biorąc pod uwagę nowość gry, nie jest niespodzianką, że Genshin Impact że gracze otrzymują od niedawna sporo darmowych kodów. Poza częstymi aktualizacjami i drobnymi upominkami w grze, podróżnicy przyzwyczaili się do tego, że miHoYo wypuszcza kody promocyjne, jak to miało miejsce w przypadku ostatniej wersji 1.2 Program specjalny.

Gracze zostali zaproszeni na specjalną Genshin Impact Transmisja na żywo z 11 grudnia 2020 roku, która była pierwszym oficjalnym przedstawieniem przez dewelopera nadchodzącego obszaru Dragonspine i większej wersji 1.2 aktualizacja. Jako część streamu, miHoYo postanowiło uraczyć widzów trzema specjalnymi kodami o bardzo ograniczonej ilości, jednak po wielu narzekaniach, wygląda na to, że deweloper zdecydował się udostępnić te trzy kody dla wszystkich.

Jak zwykle, gracze, którzy chcą odebrać darmowe Primogemy, zrobią to na oficjalnym koncie miHoYo Wpływ Genshin strona. Gracze będą musieli indywidualnie wpisać trzy kody zawierające wielkość liter, ale gdy to zrobią, otrzymają natychmiastowy pakiet nagród do swojej skrzynki odbiorczej w grze. Jako że ostatnio nagrodami były albo mora, albo małe pakiety, gracze z pewnością docenią fakt, że każdy z tych kodów daje 100 Primogemów i więcej.

Trzy kody dają graczom 100 Primogemów i mały zestaw materiałów, każdy. Po wykonaniu wszystkich trzech zadań, gracze powinni mieć 300 Primogemów i trochę materiałów ulepszających, co pozwoli przynajmniej spróbować swoich sił z najnowszą postacią Zhongli.

Trzy kody są następujące: 5KVeIbSxDUUG3tQq6TOqmEeATDgIXLD56, Można je zrealizować, postępując zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Przejdź do oficjalnej strony miHoYo Genshin Impact strona
  2. Zaloguj się na wybrane konto
  3. Kliknij „Redeem Code” w prawym górnym rogu strony głównej
  4. Wybierz odpowiedni kraj i nazwę postaci
  5. Wpisz kod (5KVeIbSxDUU, G3tQq6TOqmE lub eATDgIXLD56) i kliknij „Redeem”

Strona powinna wyświetlić komunikat o powodzeniu, gdy kod zostanie pomyślnie wprowadzony, więc gracze powinni zwrócić na to uwagę, zanim przejdą dalej. Poza tym, wystarczy zalogować się do gry i sprawdzić skrzynkę odbiorczą Paimona.

Kody te zawierają wiele informacji o ofercie Dragonspine, a także nowy prezent w postaci 800 Primogemów na cześć The Game Awards 2020 oraz krótką ankietę dla graczy, która po wypełnieniu oferuje 30 000 morów. Innymi słowy, gracze będą musieli śledzić kilka nadchodzących wydarzeń, jeśli chcą zmaksymalizować swoje zdobycze w tym sezonie i zaopatrzyć się w Primogemy. Biorąc pod uwagę, że Albedo i Ganyu są już oficjalnie potwierdzeni, a postacie takie jak Yaoyao, Ayaka, Xiao i Rosalia czekają na ławce, gracze będą mieli wiele życzeń do spełnienia, jeśli chodzi o nowe artefakty Genshin Impact aktualizacje.

Genshin Impact jest już dostępna w App Store, Google Play, na PC i PS4, a obecnie trwają prace nad wersją na PS5 i Switcha.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1