Co robi interaktywna mapa Genshin Impact (i jak z niej korzystać)

Świat Teyvat w Wpływ Genshina jest ogromny i rozległy. To jeden z powodów, dla których eksploracja otwartego świata w grze RPG sprawia tyle radości. Czasami jednak może to być przytłaczające, zwłaszcza gdy próbuje się znaleźć pewne przedmioty do zebrania lub do uprawy. Na szczęście dostępne są interaktywne mapy, które pomagają śledzić wszystko tym graczom, którzy chcą z nich korzystać.

Obecnie istnieją dwa gigantyczne regiony w Genshin Impact. Mondstadt to średniowieczna nacja z zamkiem i miastem zamkowym, a Liyue to tętniące życiem nadmorskie miasto inspirowane architekturą azjatycką. Nadchodząca 1.2 aktualizacja zawartości dla Genshin Impact, która ukaże się wkrótce, może również wprowadzić nowy region, co oznacza, że będzie jeszcze więcej lokacji, zadań, kapliczek i przedmiotów kolekcjonerskich, za którymi gracze będą musieli nadążyć.

Interaktywne mapy, takie jak Genshin Impact World Map, są świetne do śledzenia przedmiotów do zbierania w świecie gry, takich jak minerały i rośliny, a także do sprawdzania, gdzie pojawiają się pewni wrogowie. Na mapie wyświetlane są również przedmioty kolekcjonerskie, takie jak Anemoculus i Geoculus, co znacznie ułatwia ich odnalezienie w grze. Ponieważ mapa jest interaktywna, gracze mogą wybrać Geoculusa lub inny przedmiot kolekcjonerski i oznaczyć go jako znaleziony, gdy już go odkryją na mapie Genshin Impact. Usunięcie ikony z interaktywnej mapy, dzięki czemu gracze nie będą polować na przedmioty, które już znaleźli.

Aby wykorzystać to Genshin Impact interaktywna mapa, gracze będą musieli utworzyć konto lub zsynchronizować je z kontem Google. Mapa będzie śledzić postępy gracza, co znacznie ułatwi sprawdzenie, jakie przedmioty są jeszcze dostępne, które kapliczki trzeba jeszcze oczyścić, a nawet które posągi wymagają dostrojenia. Jak Wpływ Genshin’s 1.2 aktualizacja wciąż rozszerza grę i mapę, a śledzenie wszystkiego będzie coraz bardziej pomocne.

Wiele z tych interaktywnych map tworzonych przez graczy, takich jak Genshin Impact World Map, opiera się na darowiznach, aby utrzymać się na rynku, więc każdy, kto z nich korzysta, powinien rozważyć przekazanie choćby niewielkiej darowizny na rzecz ich twórców. Mogą one znacznie ułatwić eksplorację świata Tevyat, a nawet sprawić, że Wpływ Genshina bardziej przyjemne.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1