Gracz Genshin Impact gra codziennie, aby osiągnąć maksymalną rangę przygody

A Genshin Impact gracz grał codziennie, aby zostać jedną z pierwszych osób, które uzyskały maksymalną rangę Adventure Rank. Poza zdobywaniem poziomów różnych postaci i przedmiotów w grze, Genshin Impact Gracze będą musieli podnieść swoją Rangę Przygody, aby uzyskać dostęp do większości funkcji i zawartości gry. To sprawia, że dla graczy ważne jest regularne zwiększanie swojej Rangi Przygody, aby nie tylko uzyskać dostęp do niektórych funkcji, ale także dotrzeć do określonych lokacji. Na przykład, nowy region Inazuma wymaga Rangi Przygody 30, aby się do niego dostać.

Genshin Impact za kilka tygodni będzie obchodzić swoją pierwszą rocznicę. Masowo popularna sieciowa gra RPG akcji została uruchomiona w zeszłym roku, 28 września 2020 r., i niemal natychmiast odniosła sukces. Co zaskakujące, deweloper MiHoYo nie ogłosił jeszcze oficjalnie żadnych planów związanych z rocznicą gry. Gra jest obecnie w połowie nowego 2.1 aktualizacja i wydarzenie Moonlight Merriment Event, które rozpoczyna się dzień przed rocznicą gry i trwa do połowy października. MiHoYo może planować ogłoszenie dodatkowych wydarzeń związanych z rocznicą, oprócz Moonlight Merriment Event.

Nowy film opublikowany przez użytkownika Adorable丶单纯 na Bilibili pokazuje jednego Genshin Impact gracz osiągnął najwyższą obecnie rangę przygody w grze. Jest to jeden z kilku pierwszych potwierdzonych przypadków gracza, któremu udało się zdobyć AR60, choć może być jeszcze co najmniej kilku, którzy zachowali to osiągnięcie dla siebie. Niestety, oprócz prawa do chwalenia się, nagrody za osiągnięcie 60. rangi przygody wydają się być raczej skromne, biorąc pod uwagę ogromną ilość EXP i czasu gry potrzebnego do jej osiągnięcia. Oprócz kilku Primogemów, Acquaint Fates, Original Resin, Enhancement Ore i książek EXP, jedyną nagrodą za osiągnięcie AR60 jest automatyczna konwersja Adventure Rank EXP na Morę.

Dla porównania, ilość EXP potrzebnego do przejścia z AR55, który odblokowuje najwyższy obecnie dostępny poziom świata, do AR60 jest ponad trzykrotnie większa niż ilość EXP potrzebnego do przejścia do AR 55. Co więcej, w normalnych warunkach osiągnięcie AR60 byłoby prawie niemożliwe dla gracza z Genshin Impact System energii żywicznej, który ogranicza czynności, jakie gracz może wykonać w ciągu dnia, w ciągu ostatniego roku. Gracze, którym udało się osiągnąć maksymalną rangę przygody, musieliby wydać prawdziwe pieniądze, aby kupić Primogemy, walutę premium potrzebną do zakupu dodatkowych wkładów z żywicy.

To z pewnością imponujący wyczyn, móc osiągnąć Genshin Impact’s maksymalna ranga przygody. Mimo, że osiągnięcie tego celu będzie wymagało od graczy wydania prawdziwych pieniędzy, to i tak będą oni musieli poświęcić mnóstwo czasu na szlifowanie wszystkich aktywności w grze, aby zdobyć wszystkie EXPy potrzebne do osiągnięcia AR60. Chociaż MiHoYo nie ogłosiło jeszcze żadnych planów zwiększenia maksymalnej rangi przygody, deweloper może dodać zawartość dla AR60 i wyższej, gdy większość graczy ją osiągnie.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1