Jurassic World Evolution 2 – Jak przemieszczać i transportować dinozaury

Gdy już zaczniesz rozbudowywać swój park dinozaurów, możesz powoli chcieć porządkować i zmieniać miejsce, w którym umieścisz swoje dinozaury. Na szczęście w grze Jurassic World Evolution 2 można łatwo przenosić i transportować dinozaury.

Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć tę opcję, możesz dość łatwo przegapić sposób transportowania dinozaurów. Poprowadzimy Cię przez cały proces i pomożemy Ci zorganizować Twój niesamowity park dinozaurów w grze Jurassic World Evolution 2.

Jak przenosić i transportować dinozaury do ich zagród w grze Jurassic World Evolution 2

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest upewnienie się, że dinozaur, którego chcesz przenieść lub przetransportować, jest uspokojony. Aby uspokoić dinozaura, musisz udać się do Centrum Reagowania i wybrać helikopter.

Następnie wybierz opcję „Dodaj zadanie” i wybierz dinozaura, którego chcesz przenieść. Gdy już wybierzesz dinozaura, wybierz opcję uspokojenia go. Teraz musisz tylko poczekać, aż dinozaur zaśnie.

Po krótkim czasie dinozaur powinien być w pełni uspokojony i gotowy do przeniesienia. Sprawdź lewą stronę ekranu i znajdź w menu opcję „Transport”.

Po prostu kliknij na uspokojonego dinozaura, a powinien powstać łuk. Teraz możesz swobodnie przenieść lub przetransportować dinozaura do dowolnego wybiegu lub kojca dla dinozaurów. Po prostu przesuń kursor do środka obszaru i kliknij na niego.

Twoi strażnicy automatycznie przeniosą i przetransportują dinozaura w wybrane przez Ciebie miejsce.

Można też ręcznie wybrać zespół helikopterów, kliknąć opcję „Przenieś dinozaura” i przenieść dinozaura w wybrane miejsce. Jest to prawdopodobnie najszybszy i najłatwiejszy sposób na przeniesienie dinozaura, ponieważ zespół helikopterów automatycznie uspokaja i transportuje dinozaura w wybrane przez Ciebie miejsce.

Niestety, ta opcja nie zawsze jest dostępna, dlatego zalecamy zastosowanie się do pierwszego zestawu instrukcji.

Tak czy inaczej, przynajmniej wiesz teraz, jak przenosić i transportować dinozaury do dowolnie wybranej lokacji.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1