Jak złapać legendarnego Bassa w Bassmaster Fishing 2023

Wiesz, co jest teraz najlepsze w grach?? Wędkarstwo. Gry RPG, takie jak Final Fantasy XV i Tales of Arise, tak wciągnęły graczy w wędkarstwo, że zaczęli oni rozważać gry wędkarskie. Jedną z takich gier, która oferuje mnóstwo ryb do złowienia, jest Wędkarstwo Bassmaster 2023. Wiecie, co jest najlepsze?? Możesz złowić legendarne ryby. Tak jest, ludzie. W grze Bassmaster Fishing 2022 do złapania jest kilka legendarnych ryb, a jedną z nich, zwaną Legendarnym Bassem, poznamy już dziś.

Bassmaster Fishing 2023 – Jak złapać legendarnego Bassa

W programie Bassmaster Fishing 2023 złapanie bassa jest uważane za walkę na siły między tobą a rybą. Okoń walczy zaciekle i atakuje z największą dzikością, ale wyskakuje z wody jak majestatyczna syrena.

Prawdziwe doświadczenie, które warto zobaczyć.

Jest kilka miejsc, w których można znaleźć legendarnego okonia. Do Ciebie należy wybór lokalizacji, do której chcesz się udać.

  • Toledo Bend
  • Jezioro Guntersville
  • Jezioro Chickamauga
  • Sabine River
  • St. Rzeka Lawrence

Aby złapać bassa, musisz wiedzieć, jak go złapać i jakiej przynęty użyć.

Ryby te to stworzenia mięsożerne, często modlą się do innych ryb o pożywienie, ale mogą też jeść różne inne pokarmy.

Przykładami pokarmu, którym się odżywiają, są małe ryby przynętowe, krewetki, owady i kiełże, ale są one dostępne tylko wtedy, gdy wielki bas jest młody.

Kiedy ryby stają się większe, zjadają nieco większe ofiary. Mniejsze ryby, takie jak bluegills, langusty, żaby, węże, ślimaki, shad, małe ptaki wodne, nietoperze i mniejsze aligatory. Te ryby z rodziny largemouth bass to nie żarty, więc złowienie jednej z nich wymaga nie lada umiejętności, jeśli potrafią jeść młode aligatory.

Dlatego, aby złapać largemoutha, musisz użyć przynęty, która wygląda jak jego modła. Przynęta One Knocker Yellow Perch jest uważana za jedną z najlepszych przynęt do ich wabienia.

To pewny sposób na złowienie largemoutha, ale są też inne możliwości jego złowienia.

Deep Little N Black Blue i Deep Little N Nutter Shad są również świetnymi przynętami na largemoutha, ponieważ są najbardziej zbliżone do ich naturalnej zdobyczy.

Jeśli jednak szukasz czegoś, co wygląda dokładnie jak ryba, to mamy coś właśnie dla Ciebie.

Jenkolistyczny Swimbait. Twardy plastikowy swimbait, który wygląda wystarczająco realistycznie, aby oszukać każdego largemoutha.

Wybierz dowolną z wyżej wymienionych przynęt i możesz ruszać na połów legendarnego largemouth bassa.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1