Elden Ring: Kamień kowalski Lokalizacja | Gdzie go zdobyć

The odłamek kamienia kowala to materiał do ulepszenia Pierścienia Eldena. Kamień kowalski znajduje się na całym obszarze Krain Pomiędzy, a wydobycie kamieni jest innym sposobem na jego zdobycie. Możesz ich użyć przy stole kowalskim, gdzie możesz wydać runy i kamienie kowalskie, aby wzmocnić swój ekwipunek.

Lokalizacja kamienia kowalskiego – Pierścień Eldenu

Najłatwiejszą metodą na zdobycie kamieni kowalskich jest zabicie trolli w Stormhill.

Z tego miejsca wsiądź na konia i kontynuuj podróż na wschód, aż dotrzesz do pola, na którym znajdują się wielkie, masywne trolle.

Od tego momentu. Rozpocznij walkę z trollami, aż je zabijesz. Po zabiciu trolla dostaniesz 1 odłamek kamienia kowalskiego. Zabijaj je dalej, aby zdobyć pożądaną liczbę odłamków.

Możesz również poruszać się i rozglądać, gdzie znajdziesz kilka połamanych filarów, które mogą pomieścić więcej niż jeden kamień. Te kamienie bardzo ci pomogą, ponieważ dzięki nim zaoszczędzisz mnóstwo czasu na zbieranie kamieni. W ten sposób zdobędziesz znacznie więcej kamieni zamiast zabijać trolle.

Pamiętaj jednak, że filary są naprawdę rzadkie, a trolle to najpewniejszy sposób na ich zdobycie kamienne odłamki kowala.

I tak po prostu! Masz swoje kamienie kowalskie, które możesz łączyć na stole kowalskim z runami, aby ulepszyć swój ekwipunek i zwiększyć swoją skuteczność na polu bitwy!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1