Genshin Impact: Ile lat ma Albedo??

Wśród Genshin Impactbarwną obsadę postaci stanowi Albedo, sztuczny człowiek, którego wiek jest w pewnym sensie tajemnicą. Wpływ Genshin to gra RPG akcji z elementami gacha, która została wydana na PC, iOS, Androida, PlayStation 4 i PlayStation 5, a w planach jest wydanie jej na Nintendo Switch. Gra, której premiera miała miejsce 28 września 2020 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością dzięki ponad 40 postaciom.

Postacie w Genshin Impact nie mają jeszcze określonego wieku, a ich wygląd też nie zawsze jest najlepszym wskaźnikiem wieku. Wiek większości postaci został oszacowany przez fanów na podstawie informacji w grze o dojrzałości każdej z osób i ich wzajemnych relacjach. Każda postać ma swoją datę urodzenia Wpływ Genshin postaciach, które mają swoje własne korzyści w grze, ale postacie nie ujawniają swojego wieku w tych dniach.

Albedo nie jest wyjątkiem od tej reguły. Jeśli chodzi o rozgrywkę, Albedo jest 5-gwiazdkową postacią Geo, którą można zdobyć tylko dzięki życzeniom z wydarzenia Secretum Secretorum Character Event, z których były tylko dwa. Pierwszy z nich rozpoczął się 23 grudnia 2020 roku, gdy został wypuszczony na rynek ponad rok temu, a kolejny trwał od 24 listopada do 14 grudnia 2021 roku, aby dopasować się do wydarzenia Shadows Amidst Snowstorms. Ale to właśnie historia Albedo sprawia, że odgadnięcie jego wieku jest dość trudne. Jest syntetycznym człowiekiem stworzonym za pomocą alchemii przez badacza Rhinedottira, który stworzył także smoka cienia Durina. To sprawia, że wiek Albedo w Genshin Impact szczególnie niejasny, ale możliwy do przybliżenia dzięki opisom postaci oraz wrażeniom, jakie wywiera na innych postaciach.

Przybliżony wiek Albedo w grze Genshin Impact

Myślenie o Klee jako młodszej siostrze nie daje zbyt wielu możliwości odgadnięcia wieku Albedo, biorąc pod uwagę, jak młoda jest ta postać, ale jest to tylko punkt wyjścia, którego używają fani, by określić, ile lat może mieć Albedo. Jest opisany jako „młody mężczyzna”, który jest pełnoletni. W Chinach legalny wiek picia alkoholu to 18 lat Genshin ImpactProducent gry miHoYo ma swoją siedzibę. Wszystkie te wskazówki w połączeniu z młodzieńczym wyglądem Albedo doprowadziły fanów do spekulacji, że ma on około 18 lat.

Gracze zgadywali także, jak wysokie są Genshin ImpactPorównując ze sobą ich modele w grze, ustaliliśmy, że Albedo ma około 5′ 3″ lub 161 cm. Wśród tych wszystkich spekulacji dwie rzeczy są jednak pewne: Albedo pozostanie ważną postacią w grze Uderzenie GenshinaAlbedo jest postacią fabularną, a gracze mogą świętować jego urodziny 13 września, nawet jeśli jego dokładny wiek nie jest znany.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1