Genshin Impact: Jak połączyć konta

Wpływ Genshin gracze mogą połączyć swoje konto mobilne z kontem PC, tworząc płynne połączenie między tymi dwoma platformami. Jest to konieczne dla tych graczy, którzy chcą korzystać z wbudowanej w grę funkcji cross-save, a proces ten jest prosty i bezbolesny.

Genshin Impact gra jest obecnie dostępna na urządzenia mobilne, PC i PS4, a w niedalekiej przyszłości pojawi się także wersja na Switcha. Choć gra na urządzeniach przenośnych jest świetna do grania w podróży i uprawiania lekkiego rolnictwa, to brakuje jej łatwości sterowania i większego ekranu, jakie gracze mają do dyspozycji na PC i PS4. Aby to naprawić, gracze będą musieli połączyć swoje konta PC i komórkowe.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij przycisk poniżej, aby uruchomić ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

RELATED: Genshin Impact Featured Characters mogą być zagwarantowane za odpowiednią cenę

W chwili pisania tego tekstu na PS4 nie ma jeszcze funkcji cross-save. Choć wersje Mobile i PC można przełączać bez wysiłku, gracze są na razie skazani na PS4, jeśli tam właśnie założyli swoje konto. Przy odrobinie szczęścia zmieni się to w przyszłości, być może wtedy, gdy Genshin Impact gra pojawi się na Switchu.

Aby połączyć konta, gracze muszą najpierw zalogować się do gry z komputera lub urządzenia mobilnego. Będąc w grze, otwórz menu główne i wybierz menu ustawień (wygląda jak koło zębate). Kliknij przycisk Konto, a następnie Centrum użytkownika i wyszukaj opcję e-mail. Kliknięcie tego przycisku spowoduje wysłanie wiadomości na adres e-mail powiązany z kontem, co pozwoli fanom zweryfikować swój adres e-mail. Wprowadź kod znajdujący się w wiadomości e-mail w sekcji weryfikacji w grze oraz w wersjach PC i Mobile Genshin Impact powinny być teraz połączone.

Dzięki temu gracze będą mogli korzystać z tego samego pliku zapisu niezależnie od tego, czy grają na komputerze, czy na urządzeniach przenośnych, co zapewni im najlepsze z obu światów pod względem przenośności i wydajności. Gracze mający problemy z tym etapem mogą również połączyć się za pomocą swoich kont w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google, Apple, a nawet Game Center. Proces ten odbywa się w zakładce Połączone konta w menu opcji i przebiega podobnie jak łączenie się za pomocą adresu e-mail.

Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy połączone konta będą dostępne na PS4. To powiedziawszy, Genshin Impact potwierdzono, że wkrótce zostanie wydana wersja na PS5, więc możliwe, że ta funkcja zostanie dodana również wtedy. Do tego czasu gracze PS4 będą musieli założyć osobne konto, jeśli chcą grać na PC lub komórce.

Genshin Imapct jest już dostępna na urządzeniach mobilnych, PC, PS4 i Switch.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1