Jak używać Liny Mag w Parkour: Roblox

Roblox może być całkiem fajną grą, ale jest kilka rzeczy, o których gra nie mówi jasno. W tym poradniku dowiesz się, jak używać liny Mag do parkour w Roblox.

Jak użyć Mag Rope w Parkour: Roblox

Mag Rope to ekwipunek, który odblokowuje się na poziomie 12 i można go założyć na lewą rękę podczas gry w Parkour. Możesz przyczepić linę i huśtać się na niej w punktach chwytania w grze, naciskając przycisk E.

W ten sposób będziesz mógł łatwo podróżować do odległych miejsc, które zazwyczaj są niedostępne.

Aby użyć Liny Magicznej, udaj się do wysokiego budynku z wieloma miejscami do chwytania, które mogą być oznaczone na mapie odblaskowymi kulami.

Gdy już się do nich zbliżysz, naciśnij przycisk E, aby przymocować linę do punktu, a będziesz mógł się łatwo huśtać z jednego punktu do drugiego.

Używając tej liny, będziesz mógł także zejść do miejsc znajdujących się poniżej ciebie, np. stojąc na szczycie dużego budynku, a następnie używając liny, dostać się do niższego budynku.

Dzięki tej linie możesz świetnie się bawić z przyjaciółmi, ponieważ daje ci ona w grze umiejętności podobne do Spidermana. Upewnij się, że osiągnąłeś poziom 12, aby ją odblokować, a następnie znajdź dobre miejsce do chwytania na rozsądnej wysokości.

To wszystko, teraz z powodzeniem nauczyłeś się jak używać Liny Mag w Roblox Idź dalej i baw się dobrze huśtając się z przyjaciółmi!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1