Destiny 2: Jak zabić Ul Strażników

Ul Strażnika to potwór o dużej ilości punktów życia, który zamienia się w kulę, tak jak każdy inny potwór. Twoim zadaniem jest zbliżenie się do kuli, złapanie jej ręką i zmiażdżenie. Ale to nie działa tak dobrze w przypadku Strażnika. Gdy zbliżysz się do niego i spróbujesz go złapać, odmówi, dając ci znać: „To coś mnie nie lubi”.

Widzisz to, prawda??” Oznacza to, że nie można go normalnie zabić. Większość graczy ma trudności z zabiciem tego potwora, ponieważ odradza się on po pewnym czasie. Nie martw się, jestem tu, aby pomóc.

Ten poradnik pokaże Ci, jak zabić ul Strażników w Destiny 2

Jak zabić Ula Strażników – Destiny 2

Ul Strażników jest specjalnym rodzajem moba. Nie jest taki jak reszta załogi. Gdy zaczniesz zabijać mobki, wyjdzie z niego potwór wyglądający jak kula. W zasadzie wystarczy podejść do niego, złapać go ręką i zmiażdżyć.

Z potworem z Ula Strażników sprawy nie idą zwykle zgodnie z planem. Po jego zabiciu kula staje się odporna na strzały i nie można jej normalnie chwycić ręką i zniszczyć. W Destiny 2 wprowadzono dla graczy Gniew Zimy.

Gniew Zimy to forma, która zamraża cię i sprawia, że szybujesz w powietrzu, trzymając laskę i rzucając zaklęcia. To jest jak twoja ostateczna umiejętność. Ma czas odnowienia, a po zużyciu ładuje się samoczynnie.

W tej postaci zadajesz ogromne obrażenia. Gdy już będziesz w tej formie i będziesz walczył z mobem. Po prostu zmniejsz jej zdrowie do 0, aż do momentu, w którym pojawi się kulka. Wtedy, dzięki formie Gniewu Zimy, będziesz w stanie złapać Ul Strażnika i zniszczyć go.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1