Bloons TD 6: Jak pokonać Gravelorda Lycha – poradnik

Bloons TD 6, jak zwykle słodka i urocza gra, ma wroga, który daje graczom popalić. Gravelord Lych jest zmorą dla każdego gracza Bloons TD 6 ze swoją taktyką i strategią, która może zakończyć mecz tak szybko, jak się pojawi. Jeśli planujesz zmierzyć się z Lychami, potrzebujesz kilku wskazówek, aby mieć szansę w walce.

Jak pokonać Gravelorda Lycha Poradnik – Bloons TD 6

Rozpoczynając grę, musisz zacząć od zdobycia jak największego dochodu. We wczesnych fazach meczu musisz skupić się na strategii chciwego rolnictwa, aby mieć wystarczające dochody, których będziesz potrzebować podczas walki z Lychami.

Kiedy pojawi się Lych, upewnij się, że masz specjalistę od pojedynczych celów bez polegania na buffach, ponieważ Lych ma umiejętność, która może dosłownie ukraść ci buffa. Uważaj, kogo wybierasz, aby nie marnować buffów.

Nie sprzedawaj żadnych wież, gdy pojawi się Lych, ponieważ każda sprzedana wieża sprawi, że Lych odzyska zdrowie.

Jeśli musisz sprzedać, upewnij się, że zrobisz to, gdy wejdzie Lych. Sprzedanie wieży przy pełnym zdrowiu nie sprawi, że odzyska ona więcej niż maksymalne zdrowie.

W tym momencie, na początkowych poziomach walki, upewnij się, że nadal możesz farmić tyle, ile możesz, ponieważ późniejsze poziomy stają się znacznie trudniejsze. Pamiętaj, aby wybierać wsparcie z bonusami, których nie można odrzucić, jak np. bonusy wpływu i niektóre bonusy bohaterów.

Gdy dotrzesz do późniejszych poziomów walki, możesz wykorzystać DPS i wsparcie, którego nie da się zastąpić. Wybierz bohatera, który doskonale sprawdza się jako źródło buforu we wczesnej fazie gry, ale zmieni się w świetne źródło buforu w późnej fazie gry.

Ponownie, DPS musi iść na całość, więc posiadanie wsparcia może być korzystne na tym etapie. Pamiętaj, aby nie polegać zbytnio na wsparciu.

Posiadanie Paragonów gotowych z Lychą może pomóc w szybszym pokonaniu go, ale można to osiągnąć i bez niej. Choć bez nich gra jest trudna, nie jest niemożliwa.

Nie zniechęcaj się, jeśli nie uda ci się pokonać tego bossa, to trudne zadanie. Ale rozejrzyj się za innymi strategiami i dostosuj do nich swój styl gry. Kilka wyróżnień to FictionTalk, Bloons TD 6 reddit, i na naszej platformie.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1