Jak zrobić włókna lniane w Muck

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Muck bardzo się rozwinął. Gra została opracowana i wydana przez jednego programistę, co robi wrażenie. Twórcą gry jest Dani, który prowadzi również kanał YouTube. W każdym razie można powiedzieć, że gra jest tworzona przez jednego dewelopera. Niektóre rzeczy w tej grze są dość skomplikowane, a gracze dość często napotykają na przeszkody. Jednym z nich jest produkcja włókien lnianych.

Jak zrobić włókna lniane w Muck

Przyczyną zamieszania związanego z wieloma przedmiotami rzemieślniczymi w Muck jest fakt, że receptury uczą się po pierwszym zdobyciu danego przedmiotu, a nie po raz pierwszy.e. przedmiot lub przedmioty potrzebne do wytworzenia tego konkretnego przedmiotu.

Tak więc, zgodnie z ogólnym tematem, najpierw musisz znaleźć len, aby zacząć wytwarzać włókna lniane. Chodzi o to, że system nauki receptur rzemieślniczych jest nieco niekonwencjonalny, ale mimo to dałbym Daniemu trochę luzu.

Jeśli musisz znaleźć len, aby nauczyć się przepisu na włókna lniane, to skąd go weźmiesz??

Odpowiedź na to pytanie jest dość trudna. Najczęściej len można znaleźć w pobliżu lub na polach pszenicy. Nie zawsze powinno tak być, ale gracze donoszą, że największe szanse na jego znalezienie są w pobliżu pól pszenicy.

WAŻNE: Len to kwiat. Jest to niebieski kwiat z żółtą kropką w środku. Trudno go przeoczyć, ale jest mały, więc szukajcie go uważnie na ziemi.

Po zebraniu lnu będziesz musiał przygotować stół do filetowania lub użyć tego, który już posiadasz.

Kliknij na tabelę lniarstwa, a następnie przejdź do działu Różne lub w skrócie Misc. Powinieneś zobaczyć tutaj włókna lniane jako opcję do wytworzenia, aczkolwiek jeśli zebrałeś wystarczająco dużo lnu.

Jeden kwiat lnu to jedno włókno lniane. Obecnie uważam, że len ma tylko kilka zastosowań, z których jedno to mocny pancerz. Nie jest jasne, czy w przyszłości więcej przedmiotów będzie wymagało włókien lnianych, ale jest to bardzo prawdopodobne.

Po znalezieniu kwiatu lnu należy przeszukać cały obszar, ponieważ mają one tendencję do tworzenia grup w pobliżu pól pszenicy.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1