Wartale: Wędkarstwo | Jak łowić ryby

Ponieważ Wartales jest grą dość złożoną i realistyczną, twoja firma będzie potrzebowała czegoś, co zmniejszy głód. Do najłatwiejszych sposobów na zdobycie jedzenia w tej grze należy RYBAK.Ale to nie jest takie proste, jak się większości wydaje. Musisz znaleźć odpowiednie miejsce do łowienia ryb, zdobyć haczyki i mieć odpowiednie profesje, aby móc łowić ryby. Oto kompleksowe omówienie całego fiaska połowów w Wartales:

Jak łowić ryby w Wartales

Pierwszą rzeczą, którą musisz się zająć są przynęty wędkarskie lub haczyki wędkarskie. Są one bardzo łatwe do zdobycia, a najłatwiejszym sposobem jest ich wytworzenie.

Aby je wytworzyć, musisz mieć postać posiadającą Profesja majsterkowicza. Zabierzesz jedną Ruda żelaza aby stworzyć jedną kartę przynęta wędkarska. Inne sposoby na ich zdobycie to kupowanie ich od sprzedawców lub plądrowanie ludzkich wrogów. Najskuteczniejsze jest jednak ich spreparowanie.

WAŻNE: Ponieważ przynęty mogą się zepsuć lub zgubić w wodzie, zalecam wcześniejsze wykonanie większej ilości przynęt. To samo dotyczy systemu trwałości wytrychów.

Druga rzecz Musisz przekonać członka grupy, aby zdobył kartę Profesja wędkarza. Jest to główny wymóg dla rybołówstwa.

W tym celu udaj się do określonego miejsca na mapie i kliknij na wędkę. Znajdź to, używając fal i iskier na zbiornikach wodnych.

Łowienie ryb. Aby łowić ryby, wystarczy podejść do zbiornika wodnego i kliknąć na nim. Po rozpoczęciu łowienia, Jedyne, co musisz zrobić, to nie dopuścić, by znacznik znalazł się w czerwonej strefie. Zasadniczo, trzymaj ją w środku.

Prędzej czy później ryba złapie przynętę. Po prostu trzymaj go z dala od czerwonych stref i czekaj na rybę.

Nie jest to absolutnie najlepsze źródło pożywienia dla innych postaci, ale na pewno jest w czołówce. Zwłaszcza, jeśli posiadasz zawód kucharza, dzięki któremu możesz przyrządzić smaczne jedzenie.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1