Jak stworzyć Butelkę Ogrzewającą w Genshin Impact

Nowy obszar Dragonspine został udostępniony graczom Oddziaływanie Genshin W tym świecie przetrwanie jest na wagę złota, a Butelka Ogrzewająca odgrywa kluczową rolę. Wędrówka do Dragonspine wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami, a temperatury poniżej zera są tylko jednym z nich. Zimno odegra kluczową rolę w grze „Sheer Cold”, w której gracze będą potrzebowali Butelek Rozgrzewających, aby pozostać przy życiu lub umrzeć z powodu zimna.

Butelki rozgrzewające nie są jedynym źródłem ciepła w Dragonspine. Niektóre inne źródła, takie jak przedmiot żywnościowy Goulash, obniżają temperaturę ciała postaci, ale nie zmniejszają jej całkowicie. Postacie będą chciały ostatecznie udać się do ognisk i pieców, aby się ogrzać. Gracze mogą również ogrzać się przy Statuach Siedmiu i punktach teleportacyjnych, ale Butelki Ogrzewające mogą być szybkim rozwiązaniem, dopóki nie dostaną się do bezpieczniejszych miejsc. Ostatnim sposobem, w jaki gracze mogą się ogrzać, są pojawiające się w pobliżu Dragonspine Seelies, które promieniują ciepłem.

Butelki rozgrzewające będą świetnym źródłem ciepła, aby pozostać przy życiu w obszarze Smoczego Grzbietu w Genshin Impact, a ich wykonanie wymaga planu. Aby zdobyć projekt Butelki Ogrzewającej, gracze będą musieli udać się do Drzewa Mroźnego. Po dotarciu do drzewa istnieje system poziomów dla drzewa, w którym maksymalny poziom to 8, ale przepis na Butelkę Ogrzewającą znajduje się na poziomie 4. Poziomowanie drzew odbywa się poprzez wędrówkę po świecie, otwieranie skrzyń i znajdowanie Karmazynowego Agatu. Po zebraniu kawałków Karmazynowego Agatu, przynieś wystarczającą ilość do Mroźnego Drzewa, aby osiągnąć czwarty poziom i zebrać plan. Po zdobyciu schematu, składniki do wykonania Butelki Ogrzewającej to dwa Płonące Pręciki Kwiatowe i dwa kawałki Gwiezdnego Srebra. Świetne miejsca do zbierania Butelek z Płonącym Kwiatem znajdują się w Przylądku Przysięgi i Legowisku Stormterrora. Jeśli chodzi o kawałki Gwiezdnego Srebra, udając się na północ od Doliny Wyrmrest znajdziesz wiele miejsc, w których możesz je zebrać. Po zdobyciu części, elementy muszą zostać zaniesione do kowala w celu ich wytworzenia, a nie do stołu alchemicznego. Butelki rozgrzewające są materiałami zużywalnymi, co oznacza, że znikają po jednym użyciu, więc weź kilka, jeśli wybierasz się w długą podróż. Dodatkową wskazówką jest używanie Butelek Rozgrzewających – używaj ich w czasie zamieci, gdy dotarcie do ciepła będzie trudne, a przyniosą one stałe ciepło.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1