Elden Ring: Lokalizacja Łuk Krótki | Gdzie go zdobyć

Gracze mogą wybierać spośród różnych rodzajów broni w Pierścieniu Eldenu. Jedną z takich broni jest Shortbow, którą można znaleźć w grze. W tym poradniku podamy Ci lokalizację tej broni.

Lokalizacja Łokietka – Elden Ring

Krótki łuk to rodzaj lekkiego łuku, który można znaleźć w grze. Dobrze współgra z siłą i zręcznością. Ta broń może być dobrym wyborem dla tych, którzy chcą zadawać obrażenia na odległość bez użycia magicznych zaklęć. Może szybko wystrzeliwać strzały i być przydatny podczas jazdy konnej. Możesz ją również nasycić Popiołami wojny i ulepszyć za pomocą Kamieni kowalskich.

Chociaż nie zadaje on zbyt dużych obrażeń, może być odpowiedni dla buildów walczących wręcz ze względu na niskie wymagania. Może to być pomocne w sytuacjach, gdy nie masz wystarczająco dużo miejsca na ciężki łuk w ekwipunku, ale nadal chcesz go nosić, aby walczyć z przeciwnikami.

Aby zdobyć Krótką Łuk, udaj się do Nomadycznego Kupca znajdującego się w pobliżu Jaskini Nadbrzeżnej w regionie Limgrave. Po dotarciu na miejsce porozmawiaj z nim i wybierz opcję zakupu, aby kupić broń. Będziesz mógł je kupić u handlarza za 6000 runów.

To wszystko, udało Ci się zdobyć broń Shortbow w grze! Użyj go, aby pokonać wrogów z dystansu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1