Jak szybko ulepszyć postać w grze Genshin Impact??


Jak szybko podnieść poziom postaci w grze Genshin Impact
https://www.youtube.com/watch?v=DSDcV4s-Sk Genshin Impact stał się niesamowicie popularny i obecnie posiada bazę graczy liczącą ponad milion użytkowników. Częścią atrakcyjności tej gry z otwartym światem jest mnóstwo wciągających funkcji, które
https://www.alphr.com/how-to-level-up-characters-fast-in-genshin-impact/

Jak szybko podnieść poziom postaci w Genshin Impact>

Lee Stanton> 25 lutego 2021 r

Gra Genshin Impact stała się niezwykle popularna i obecnie posiada bazę ponad miliona graczy. Częścią atrakcyjności gry z otwartym światem jest mnóstwo ciekawych funkcji, które utrzymują graczy w stanie aktywności. Przy tak ogromnym napływie nowych graczy, wielu z nich szuka metod, aby przebrnąć przez tę grę i poznać jej możliwości.

W tym celu gracze wykonują różnego rodzaju zadania, aby zdobyć dwa rodzaje punktów doświadczenia: Rangę Przygody i punkty poziomowania postaci. Te dwa systemy idą ze sobą w parze, a im szybciej je zdobywasz, tym większy obszar możesz eksplorować w grze.

W tym wpisie wymienimy kilka sposobów na podniesienie poziomu postaci w Genshin Impact.

Jakie są najszybsze sposoby na podniesienie poziomu postaci w Genshin Impact??

Możesz szybko podnieść poziom postaci w Genshin Impact na wiele sposobów:

Podążaj za fabułą

Klasycznym i najbardziej oczywistym sposobem zdobywania poziomów w Genshin Impact jest wykonywanie zadań. Jest to także jedna z najbardziej ekscytujących metod zwiększania zarówno indywidualnego poziomu, jak i rangi przygody (AR). W większości przypadków, kończąc zadania, zdobędziesz ponad sto punktów doświadczenia Adventure.

Jak szybko ulepszyć swoją postać w Genshin Impact?
Jak szybko ulepszyć swoją postać w grze Genshin Impact?

Większość z nich może jednak zająć ci nieco więcej czasu niż inne sposoby zdobywania doświadczenia i awansowania. Po wykonaniu zadania nie można go powtórzyć, a jeśli nie będziesz robić nic innego, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zabraknie Ci zadań.

Mimo to zazwyczaj wiążą się one z fascynującymi fabułami i zadaniami. Zadania pomogą Ci zatem w zdobywaniu kolejnych poziomów i zapewnią Ci po drodze ciekawe doświadczenia.

Ukończenie zleceń

To może być najłatwiejszy sposób na zdobycie dużej liczby punktów przygody bez poświęcania zbyt wiele czasu. Ukończenie codziennych zleceń wydawanych przez organizację zwaną Gildią Poszukiwaczy Przygód (Adventurer’s Guild) pozwala zdobyć doświadczenie łatwiej niż ukończenie głównych lub pobocznych zadań.

Po udaniu się do Mondstadt i rozmowie z Katheryne otrzymasz Podręcznik poszukiwacza przygód, do którego możesz przejść, naciskając klawisz F1 na klawiaturze. W drugiej zakładce podręcznika znajdziesz sekcję „Zlecenia”.

Każdego dnia będziesz mógł ukończyć cztery misje na całej mapie. Jeśli odblokowałeś już wiele punktów teleportacyjnych, dotarcie do lokacji będzie o wiele prostsze. W zleceniach będziesz musiał wykonywać różne zadania, takie jak zbieranie składników, gotowanie posiłków czy pokonywanie różnych wrogów.

Jak szybko ulepszyć postać w Genshin Impact?
Jak szybko ulepszyć swoją postać w Genshin Impact??

Zadania są proste i opłacalne, ponieważ każde z nich daje 200 punktów doświadczenia przygody. Zdobędziesz 500 dodatkowych punktów, jeśli ukończysz wszystkie cztery zadania. Jeśli weźmiesz pod uwagę niewielki wysiłek, jaki trzeba włożyć w wykonanie zleceń, to w porównaniu z innymi metodami są one świetnym sposobem na podniesienie poziomu.

Czyste domeny

Możesz zdobyć sporą ilość punktów rankingowych poprzez wypełnianie domen. Ilość doświadczenia otrzymywanego za domeny jest różna, dlatego przed rozpoczęciem gry należy zapoznać się z nagrodami z Podręcznika poszukiwacza przygód.

Pierwsza jednorazowa Domena jest dostępna po osiągnięciu poziomu 12. Są one doskonałym miejscem na rozpoczęcie, ponieważ mogą dać ci nawet 500 punktów doświadczenia przygody. Ale jak sama nazwa wskazuje, nagrodę można otrzymać tylko raz.

Jak szybko ulepszyć swoją postać w Genshin Impact?
Jak szybko ulepszyć swoją postać w Genshin Impact??

Dlatego powtarzające się Domeny są bardziej opłacalne dla doświadczenia w gospodarce. Pierwszą taką domeną jest Ogród Cecylii, a dostęp do niej uzyskasz po osiągnięciu poziomu 16. Za każdym razem, gdy ukończysz domenę, możesz otrzymać do 100 punktów doświadczenia. Może to być nieco czasochłonne, ale Domeny przynoszą wiele innych nagród poza punktami doświadczenia.

Pokonaj bossów

Jeśli zadania stają się zbyt powtarzalne lub ukończyłeś je wszystkie w ciągu jednego dnia, warto przerzucić się na polowanie na bossów. Aby znaleźć bossa, który da ci punkty doświadczenia przygody, przejrzyj sekcję „Bossowie” w podręczniku przygody.

Jak szybko ulepszyć swoją postać w grze Genshin Impact?
Jak szybko ulepszyć postać w Genshin Impact??

Na przykład, polowanie na bossa Ley Line Outcrop w Mondstadt to mądra decyzja, zwłaszcza dla nowicjuszy w grze. Jest to jednostka niskiego poziomu, a jej pokonanie może dać ci 100 punktów rankingowych. Jeśli awansowałeś dalej w grze, wybierz się na elitarnych i tygodniowych bossów, za których pokonanie otrzymasz odpowiednio 200 i 300 punktów.

Jedną z najlepszych rzeczy w pokonywaniu bossów jest możliwość robienia tego wielokrotnie, pod warunkiem, że masz wystarczająco dużo Oryginalnej Żywicy, by zdobyć nagrody. Boss w Ley Line Outcrop wymaga 20 Resin i będzie się pojawiał ponownie w pobliskim obszarze. Jeśli zużyjesz 120 sztuk Oryginalnej Żywicy, pokonując tych bossów, możesz zdobyć do 600 punktów doświadczenia.

Doświadczenie z podręcznika poszukiwacza przygód

Podobnie jak w przypadku questów, wykonywanie zadań doświadczenia z Podręcznika poszukiwacza przygód jest jednorazową metodą zdobywania poziomów. Dobra wiadomość jest taka, że nagrody są spore i nie wymagają poświęcania dużej ilości czasu. Są one również bardzo proste, więc nawet początkujący gracze nie będą mieli problemów z ich ukończeniem.

Jak szybko ulepszyć swoją postać w Genshin Impact?
Jak szybko ulepszyć postać w Genshin Impact??

Zadania są podzielone na kategorie według rozdziałów. Dopiero po wykonaniu wszystkich zadań doświadczenia z jednego rozdziału możesz przejść do następnego. Wraz z postępami w grze rośnie liczba punktów doświadczenia, które otrzymujesz za wykonywanie zadań.

Eksploracja mapy

Przemierzanie mapy jest staromodnym sposobem na zbieranie punktów doświadczenia. Możesz odkryć wiele różnych przedmiotów, by zdobyć trochę doświadczenia, takich jak punkty teleportacyjne czy statuetki Siedmiu. Ponadto możesz szukać kulek Geoculus lub Anemoculs i ofiarować je posągom, aby zdobyć jeszcze więcej punktów rankingowych. Choć nie jest to szybki sposób na zdobycie poziomu, odkrywanie cudów mapy z pewnością daje mnóstwo frajdy.

Jak szybko ulepszyć swoją postać w Genshin Impact?
Jak szybko ulepszyć swoją postać w Genshin Impact??

Materiały do Uprzęży

I wreszcie, co nie mniej ważne, wykorzystanie materiałów znalezionych na całym Tewat pozwoli Ci zdobyć ogromną ilość punktów doświadczenia. Poniższe trzy przedmioty znajdują się w skrzyniach ze skarbami i są zazwyczaj zdobywane jako nagroda za ukończenie zadań i domen:

  • Porada Wędrowca – 1000 punktów
  • Doświadczenie poszukiwacza przygód – 5 000 punktów
  • Hero’s Wit – 20 000 punktów

Innym sposobem na zbieranie doświadczenia poszukiwacza przygód jest aktywowanie pułapek na kwiaty objawienia rozsiane po całym świecie gry. Są to niebieskie kule, które pojawiają się w kilku miejscach. Po aktywacji będą one generować pewną liczbę wrogów, których musisz pokonać. Następnie możesz odebrać swoją nagrodę w postaci około 13 punktów doświadczenia poszukiwacza przygód.

Po zebraniu materiałów musisz nacisnąć przycisk „level up”, który pojawia się na ekranie postaci, aby je aktywować. Po osiągnięciu określonych poziomów będziesz musiał je podnieść za pomocą materiałów zdobytych od różnych bossów, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom.

Nie zapominaj, że do podniesienia poziomu postaci za pomocą tych materiałów potrzebna jest Mora (uniwersalna moneta Genshina). Możesz zdobyć ich mnóstwo, awansując kolejne postacie, ale jeszcze więcej możesz zdobyć, jeśli uda ci się pokonać Przebiśnieg Bogactwa.

Dodatkowe FAQ

Omówimy teraz kilka szczegółów dotyczących zdobywania poziomów postaci w Genshin Impact.

Jakie postacie są najlepsze do zdobywania poziomów??

Postacie, na których powinieneś się skupić, aby jak najlepiej wykorzystać swoje wysiłki w zbieraniu doświadczenia, to:

? Pięciogwiazdkowe postacie – jeśli udało ci się zdobyć jedną z tych jednostek na wczesnym etapie gry, zrób wszystko, co w twojej mocy, aby podnieść jej poziom. Posiadają potężne umiejętności specjalne i statystyki, dzięki którym są poszukiwane. Do takich jednostek należą Mona, Klee, Diluc i Venti.

? Postać niestandardowa – postać, którą rozpoczynasz grę, to również świetna opcja. Chociaż gracze nie potrzebują ich w swoich drużynach, pojawiają się oni w niektórych cutscenkach i segmentach fabuły, co przekłada się na długi czas spędzony w fabule. Chociaż posiadanie tej postaci w swojej drużynie jest opcjonalne, zdobywanie poziomów jest doskonałym sposobem na poznanie gry.

? Noelle – jest to postać defensywna, która posiada umiejętność Ziemia. Jest świetnym wyborem, ponieważ jej umiejętność pozwala przenieść tarczę na wybraną postać. Chociaż porusza się powoli, jej ogólne możliwości są całkiem potężne.

Co to jest limit poziomu?

Dopóki nie osiągniesz Rangi Przygody (AR) 15, limit poziomu twojej postaci będzie wynosił 20. W miarę wspinania się w rankingach Przygody zwiększa się pułap:

? AR 15 – limit poziomów wzrasta do 40

? AR 25 – limit poziomów wzrasta do 50

? AR 30 – limit poziomów wzrasta do 60

? AR 35 – limit poziomu skacze do 70

? AR 40 – limit poziomu skacze do 80

? AR 45 – limit poziomu wzrasta do 90

Jakie są niektóre korzyści z podnoszenia poziomu??

Główne korzyści płynące z levelowania postaci sprowadzają się do zwiększenia statystyk. W szczególności, gdy twoje jednostki osiągają wyższe poziomy, ich atak, obrona i HP wzrastają. Dzięki wzmocnionym atakom będziesz zadawać większe obrażenia i znacznie szybciej eliminować wrogów. I odwrotnie, dzięki większej ilości punktów życia i lepszym umiejętnościom obronnym będziesz w stanie wytrzymać więcej ataków.

Przesuń swoje granice

Choć Genshin Impact jest grą wspaniałą samą w sobie, szybkie zdobywanie poziomów pozwoli ci szybciej cieszyć się tym ogromnym światem. Podaliśmy ci wiele sposobów na zbieranie punktów doświadczenia. To ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na zdobycie wyższej rangi i jaka strategia najbardziej ci odpowiada. Wybierz swoje ulubione i zacznij się wspinać.

Czy znasz jakieś inne sposoby zdobywania poziomów w Genshin Impact?? Jak bardzo są one przyjemne?? Opowiedz nam o tym w komentarzach poniżej.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1