Genshin Impact: Ubrania & Skrzydła | Jak zmienić ubranie?

Genshin Impact to jedna z najpopularniejszych gier RPG z otwartym światem, która szybko zdobyła sławę. Prawie wszystko w grze jest doskonałe. Dotyczy to projektów postaci, świata, mechaniki walki, fabuły itd. Jest jednak tylko jedna rzecz, której gracze nie potrafią rozgryźć w Genshin Impact: jak zmienić ubrania?. Czy w Genshin Impact w ogóle można zmieniać ubrania??

Skupimy się dziś na wyjaśnieniu tej kwestii, aby raz na zawsze rozwiać wszelkie niejasności. Jeśli więc masz znajomego, który zastanawia się, jak zmienić ubranie w Genshin Impact, pokaż mu ten poradnik, aby mu pomóc.

Jak zmienić ubranie w Genshin Impact

Jedną z głównych rzeczy, która wprawia w zakłopotanie większość graczy, jest to, dlaczego w menu gry znajduje się ikona szafy, ale nie ma żadnej funkcji umożliwiającej zmianę ubrania. Dla wszystkich zastanawiających się, nadal nie ma możliwości zmiany ubrań w Genshin Impact.

Na razie jedyną rzeczą, którą możesz dostosować, są skrzydła. W menu szafy można łatwo przełączać się między różnymi zestawami skrzydeł, a także między różnymi postaciami, ale nadal nie można dostosować ich strojów.

W grze Genshin Impact możesz zmienić swoje skrzydła, przechodząc do panelu sterowania menu, klikając na ikona szafy, wybierając zestaw skrzydeł, który chcesz założyć, i klikając na Switch w prawym dolnym rogu ekranu.

Jeśli chodzi o funkcję zmiany ubrań, to jest to naprawdę niezła wpadka, gdy się o tym pomyśli. Niektóre z najpopularniejszych gier RPG z otwartym światem traktują tę funkcję jako jeden z głównych must-haves w swojej grze. Gracze bardzo lubią dostosowywać swoje postacie i zdobywać nowe elementy garderoby podczas swojej podróży w grze.

Koniec końców, biorąc pod uwagę, że Genshin Impact jest grą free-to-play, możemy tylko czekać na dodanie tej funkcji. Istnieją duże szanse, że zostanie ona dodana, ponieważ w menu nadal znajduje się przycisk garderoby. To może być wskazówka, że planują wprowadzić tę funkcję do gry wkrótce.

Mimo że w Genshin Impact nie możemy zmieniać ubrań i jesteśmy skazani na wzory postaci, które już są w grze, wciąż mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się ta funkcja. Nie ma oficjalnego ogłoszenia, że to nadchodzi, ale jest kilka wskazówek tu i tam, które pomagają nam przetrwać czas.

Tak więc, gdy tylko Genshin Impact wprowadzi tę funkcję, będziemy gotowi wykorzystać ją do maksimum.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1