Dying Light 2 Gdzie jest Kyle Crane | Czy nie żyje??

Nie przedstawiono nam zbyt wielu informacji o Kyle’u Crane’ie. Wiemy tylko, że pochodzi z Chicago w stanie Illinois, a w szkole średniej uprawiał lekkoatletykę. Służył także w amerykańskich siłach zbrojnych, a po zwolnieniu z wojska pracował jako najemnik. Kyle został zatrudniony przez organizację Global Relief Effort, która próbowała wykonać misje w Harran po wybuchu epidemii.

Kyle Crane jest głównym bohaterem gier Dying Light i Dying Light: The Following i był kontrolowany przez gracza. Na fabułę Dying Light wpływają wybory, których dokonujesz w grze. Na końcu gry Dying Light znajdują się dwa różne zakończenia: The Following. Omówimy oba rozwiązania i zobaczymy różne możliwości każdego z nich.

Czy Kyle Crane nie żyje w Dying Light 2?

Dying Light ma dwa różne zakończenia. Każdą z nich możesz uruchomić w zależności od akcji, które wybierzesz na końcu historii. OSTRZEŻENIE: PRZED NAMI SPOILERY DOTYCZĄCE HISTORII O UMIERAJĄCYM ŚWIETLE.

Teraz, gdy znamy już fabułę Dying Light 2, możemy już powiedzieć, że jedno z zakończeń nie jest kanoniczne. Akcja Dying Light 2 rozgrywa się 15 lat po Dying Light: The Following, co oznacza, że kontrolowanie epidemii nie zadziałało.

Nuklearne zakończenie (niekanoniczne)

Nuklearne zakończenie jest zakończeniem niekanonicznym. Na końcu gry Dying Light: The Following, jeśli zdecydujesz się zrzucić bombę na Harran, zostaniesz przeniesiony do pomieszczenia z instalacją nuklearną. Wprowadzenie kodu uruchomi bombę, zabijając prawdopodobnie wszystkich mieszkańców Harran, w tym Kyle’a i Matkę. To powstrzyma wirusa w Harran i zapobiegnie epidemii.

Oczywiście, to zakończenie kończy się śmiercią Kyle’a Crane’a. Nawet gdyby to było kanoniczne, Kyle bez wątpienia skończyłby martwy. To znaczy, jak przeżyłbyś eksplozję nuklearną, prawda??

Walka z Matką (zakończenie kanoniczne)

Następnie porozmawiajmy o zakończeniu, które doprowadziło do wydarzeń w Dying Light 2: Stay Human. W tym zakończeniu zdecydowałeś się nie niszczyć Harran, aby ocalić wszystkich mieszkańców. Pozostaniesz wierny swojej misji i będziesz walczył z Matką. Matka zaraża cię serum, ale nie zabija cię przy tym. To daje ci szansę na zabicie jej raz na zawsze.

Kyle wraca, sądząc, że najgorsze już minęło i że serum nie zmieni go w czującą istotę lotną. Gdy słońce zachodzi, Kyle powoli traci panowanie nad sobą i przemienia się w lotnego tuż obok matki i jej dzieci tuż za granicą, co powoduje rozprzestrzenienie się wirusa poza Harran i wybuch epidemii.

15 lat później rozgrywają się wydarzenia z gry Dying Light 2: Stay Human. Z tego zakończenia wynika, że Kyle staje się lotny i najprawdopodobniej jest już martwy. Ponieważ jest to kanoniczne zakończenie, nie ma powodu, byśmy wierzyli, że Kyle Crane nadal żyje.

W Dying Light 2 gramy jako Aiden Caldwell. Jednak w oficjalnym zwiastunie gry pojawiają się pewne odniesienia do Kyle’a Crane’a. Prawdopodobnie jest on już dobrze znany i twórcy gry prawdopodobnie umieszczą w Dying Light 2: Stay Human easter eggs lub odniesienia do Kyle’a Crane’a.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1