Genshin Impact: Jak łatwo zdobyć surowe mięso

Gotowanie Wpływ Genshin to świetny sposób na zwiększenie statystyk postaci podczas trudnych starć, a w niektórych sytuacjach można go nawet użyć do przywrócenia zdrowia i wytrzymałości. Nic dziwnego, że wiele potraw w grze wymaga surowego mięsa, ale zgromadzenie zapasów surowego mięsa nie zawsze należy do najłatwiejszych zadań.

Jeśli chodzi o to, co upuszcza surowe mięso, odpowiedź jest bardzo oczywista. Większość z Wpływ Genshindzikie zwierzęta będą upuszczać kilka kawałków surowego mięsa, z wyjątkiem ptaków, które będą upuszczać ptactwo. Najprostszym sposobem na zdobycie surowego mięsa jest polowanie na dzikie zwierzęta w okolicach Teyvat.

Przewijaj dalej, aby czytać dalej
Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

Istnieją jednak trzy niezawodne sposoby na zdobycie surowego mięsa, więc gracze powinni wybrać metodę, która najbardziej im odpowiada. Im więcej surowego mięsa gracze mają pod ręką, tym więcej posiłków będą mogli przyrządzić przy ognisku, więc nigdy nie zaszkodzi zebrać go jak najwięcej.

Jak już wcześniej wspomniano, podstawowym sposobem na zdobycie surowego mięsa jest polowanie na zwierzęta, ale jest jedna lokacja, która wyjątkowo dobrze się do tego nadaje. W okolicach Brightcrown Canyon można znaleźć mnóstwo dzików przemierzających wyżyny. Gracze muszą być ostrożni, ponieważ te stworzenia uciekną, jeśli zobaczą, że jeden z nich został zabity, więc trzeba być szybkim. Aby to ułatwić, użyj postaci korzystającej z łuku lub długodystansowego ataku AoE, aby zlikwidować kilku naraz, a następnie zbierz mięso, gdy wszyscy uciekną.

Dla tych, którym nie podoba się pomysł polowania na dziki bliskie wyginięciu, surowe mięso można również kupić za Morę, ale gracze nie znajdą go w menu Dobrego Łowcy. Zamiast tego udaj się warpem do Springvale w regionie Mondstadt i porozmawiaj z Draffem. Jeśli gracze porozmawiają z nim w ciągu dnia, będą mogli zajrzeć do jego sklepu i znaleźć surowe mięso wśród jego towarów. Jest on obecnie jedynym sklepikarzem, który sprzedaje ten surowiec, a kosztuje on 240 mor za sztukę. Ma również dzienny limit 10 surowych mięs.

Wreszcie, gracze będą mogli zdobywać surowe mięso z ekspedycji. Obecnie tylko jedna ekspedycja, ta w Windrise, nagradzana jest surowym mięsem za ukończenie, więc gracze mogą zdobyć 8-12 surowego mięsa co 20 godzin, stosując tę metodę. Oczywiście czas ten można skrócić, używając Fischla lub Benetta do skrócenia czasu ekspedycji do Mondstadt, co pozwoli na zdobycie podobnej ilości ptactwa.

Genshin Impact jest już dostępna na PC i PS4, a później także na Switchu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1