Genshin Impact: Jak odblokować (i grać) Enkanomiyą

In Genshin Impact, gracze mogą teraz odblokować Enkanomiya, nowy region wodny dodany do Inazumy. Zanim gracze będą mogli zwiedzić nowy obszar, będą musieli ukończyć wydarzenie Genshin Impact Archon Quest „Rozdział 2: Akt 3 – Wszechobecność nad śmiertelnikami,” a także questy światowe, „Głębia skąpana w księżycu,”, które obejmują światowe zadanie „Przepływ spokojnej wody.” Oprócz ukończenia tych trzech zadań Genshin Impact Gracze będą musieli osiągnąć przynajmniej 30. rangę przygody, aby móc odkryć tajemnice Enkanomiyi, która znajduje się pod Inazumą.

Gdy gracze spełnią wszystkie wymagania, aby odblokować Enkanomiyę, powinni udać się w pobliże Sangonomiyi, aby Genshin Impactna wyspie Watatsumi i porozmawiaj z Tsuyuko. Po rozmowie z postacią niezależną gracze mogą wskoczyć do wirującego basenu na środku wyspy. Wskoczenie do tego basenu spowoduje pojawienie się punktu teleportu, który przeniesie graczy do Enkanomiyi. Ten punkt teleportacyjny może być również użyty do powrotu z Enkanomiyi. Geograficznie, obszar ten ma płytką wodę i jest zamieszkany przez dzikie zwierzęta, takie jak Pływający Promień i Unagi Głębinowe.

Gdy gracze odnajdą Enkanomiyę w Genshin Impact, Odkryją oni, że region nie jest jeszcze w pełni otwarty. Gracze będą musieli ukończyć pięcioczęściowe zadanie regionalne „Od zmierzchu do świtu w Byakuyakoku zanim będzie można w pełni poznać wszystkie zadania i funkcje Enkanomiyi. Dodatkowo, ukończenie zadania „Spojrzenie w bladą noc„, co spowoduje odblokowanie mapy wyspy Enkanomiya w Uderzenie Genshin, rozpoczynając zadanie „Tajemnica Erebosa” odblokowuje brakujące wyspy i ich Punkty trasy.

Genshin Impact: Jak grać w Enkanomiya

Chociaż jest tu wiele zagadek do ukończenia, Genshin Impact’s Enkanomiya jest pełna kryptycznych przeciwników, w tym Widm Cyro, Wiszów Batysmalnych Rimebitera i Stad Wiszów Batysmalnych. Wrogowie często będą próbowali zamrozić gracza, gdy napotkają ich podczas eksploracji. Dodatkowo, gracze mogą podróżować po regionie, ujeżdżając ławice Widm lub używając Bram Fazowych lub Mechanizmów Kulistych na dłuższych dystansach. Choć w Enkanomiyi nie ma Electroculusów ani Statuetek Siedmiu, jest tam kilka z nich Genshin Impact’s Kluczowe sigile, które są używane do odblokowywania świecących pieczęci na ścianach, aby odkryć skrzynie ze skarbami i nagrody.

Po wejściu do Enkanomiyi, gracze będą mogli ręcznie zmieniać czas pomiędzy Bielą i Nocą, a wiele elementów zmieni się w zależności od tego, który czas został wybrany. Ponieważ Enkanomiya znajduje się pod wodą, używa się mechanizmu Dainichi Mikoshi, aby zmienić tryb pomiędzy Whitenight, który jest symulacją światła dziennego, a Evernight, który przypomina noc. Na przykład, fantazmaty Ognia Słońca są usuwane, gdy gracze przełączą się na Evernight, a one ujawniają ukryte funkcje. Podobnie, Mechanizm Trójkątny będzie działał tylko podczas Wiecznej Nocy, a Tarcza Świetlna Tokoyo będzie się rozwiewać za każdym razem, gdy gracz zmieni czas.

W Enkanomiyi znajduje się siedem Grobowców Królewskich, które gracze mogą eksplorować, aby znaleźć teksty ilustrujące historię regionu. Dodatkowo, ofiarowanie Perły Sango przy każdym Królewskim Grobowcu zakończy zadanie „Syrtos Phaethonów.” Ponadto, gracze mogą znaleźć klucz do sekretnego pomieszczenia zawierającego Luksusową Skrzynię, przełączając się na Evernight i aktywując trzy Mechanizmy Trójkątne, aby odkryć nową skrzynię z kluczem. Stamtąd gracze mogą teleportować się do punktu orientacyjnego na południe od wąwozu, aby odkryć ukryte pomieszczenie. Po wejściu do środka czeka na Ciebie kilku wrogów do pokonania i zagadki do rozwiązania, zanim gracze otrzymają nagrodę w postaci Luksusowej Skrzyni. Gracze mogą również natknąć się na Skrzynie z rupieciami, nowy rodzaj Uderzenie Genshin skrzynia w Enkanomiya.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1