Jak zobaczyć swoje ulubione ubrania w Robloxie

Roblox ma dość intuicyjny, a jednocześnie dość złożony system faworyzowania. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że gracze mogą lubić lub nie lubić elementy ubioru w swoim profilu. Gracze mogą sortować przedmioty, które są ulubione, jednak wielu graczy miało problemy z odnalezieniem tej funkcji. Prawda jest taka, że ta opcja jest ukryta naprawdę głęboko w opcjach profilu na Robloxie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zobaczyć te ulubione ubrania w Robloxie!

Jak zobaczyć swoje ulubione ubrania – Roblox

Widać wyraźnie, że Roblox bardzo potrzebuje ulepszenia interfejsu użytkownika, ponieważ ulubiona funkcja nie jest jedyną rzeczą, której gracze nie mogą znaleźć. Takie rzeczy, jak dodawanie funduszy do grup i zarządzanie grupami, mogą być koszmarem.

W każdym razie, pozostańmy przy głównym problemie. Jeśli chcesz przejrzeć niektóre ze swoich ulubionych ubrań na Robloxie, oto jak to zrobić:

  1. Otwórz oficjalną stronę Roblox i zaloguj się.
  2. Po zalogowaniu się przejdź do zakładki Profil z menu po lewej stronie ekranu.
  3. W zakładce Profil przewiń w dół i przejdź do zakładki Ulubione.
  4. Następnie kliknij na „Ulubione” strzałką po prawej stronie ekranu.

Gdy już to zrobisz, zamiast gier będziesz mógł zobaczyć wszystkie przedmioty, które w przeszłości polubiłeś. Na tej stronie kategorie przedmiotów są wygodnie rozmieszczone po lewej stronie, a Ty możesz odkryć każdą kategorię przedmiotów, które polubiłeś.

Takie rzeczy w Robloxie są naprawdę zaskakujące. Niektóre rzeczy są zrobione tak, aby były bardzo wygodne, proste i łatwe w użyciu. Mimo to są pewne funkcje i ustawienia, z których znalezieniem gracze mają regularnie problemy.

Przyznaję, że nawigacja na stronie Ulubionych przedmiotów w Roblox została w przeszłości ulepszona. Metodologia nieco się zmieniła, ale proces nadal jest sprzeczny z intuicją.

Jednak w przypadku ulubionych przedmiotów jest to stosunkowo łatwe. Po prostu przejdź do danego elementu, a opcja powinna się pojawić. Jeśli nie, otwórz element, a zobaczysz opcję polubienia go.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1