Genshin Impact: Jak ulepszać broń

 

Jak w każdej grze fabularnej, Wpływ Genshin ma kilka różnych aspektów systemu poziomów. Gracze mogą podnosić poziom swojej rangi, postaci i relacji, ale mogą skupić się na podnoszeniu poziomu swojej broni. Ulepszanie lub poziomowanie broni jest ważne, ponieważ poziom broni decyduje o jej mocy. Z każdym wzrostem poziomu broń staje się silniejsza i może zadawać więcej obrażeń.

Tak jak w grze istnieje wiele różnych systemów poziomowania Genshin Uderzenie, Istnieją także różne rodzaje doświadczenia. Każdy rodzaj doświadczenia przyczynia się do zwiększenia poziomu danej cechy, a każdy rodzaj doświadczenia zdobywa się poprzez różne działania. Poziomy postaci wymagają doświadczenia postaci, broni – doświadczenia broni, a rangi przygody – doświadczenia rangi przygody. Na szczęście, poziomowanie broni jest jednym z najłatwiejszych aspektów rozwoju w Genshin Impact.

Ulepszanie broni w Genshin Impact

Uderzenie Genshin oferuje graczom cały arsenał broni, z którego mogą wybierać podczas swoich przygód. Każda broń, z którą zetknie się gracz, ma poziom 1 i własny atak podstawowy. Podstawowe obrażenia będą się różnić w zależności od rzadkości broni. Istnieją dwie metody zwiększania siły broni, ale obie mają różne rezultaty.

Pierwszą i najprostszą metodą ulepszenia broni jest użycie innych broni i rud czarów, aby zwiększyć poziom broni. Każda broń wymaga doświadczenia z innych przedmiotów, aby przejść na wyższy poziom, a z każdym poziomem broń staje się silniejsza, podnosząc swoją bazową statystykę ataku. Każdą broń można podnieść do poziomu 20, zanim będzie wymagała rzadkich materiałów do podniesienia poziomu. Gdy broń zostanie podniesiona, jej statystyki drastycznie wzrosną, a gracz może ją ulepszyć o kolejne 20 poziomów. Jednak każdy użyty przedmiot będzie wymagał od gracza wydania Mory, ponieważ poziomowanie broni nie jest darmowe.

Druga metoda polega na uszlachetnianiu broni. Aby ulepszyć broń, gracze muszą posiadać inną, dokładnie taką samą broń. Ulepszanie broni łączy w sobie obie te cechy, dając nowej broni zwiększone bonusy. Broń można ulepszyć 5 razy, a każde ulepszenie zwiększa jej możliwości. Uszlachetnienie broni nie zwiększy jej podstawowych statystyk, ale może sprawić, że broń będzie bardziej efektywna w pewnych sytuacjach. Podobnie jak podniesienie poziomu broni, udoskonalenie broni kosztuje gracza morę.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1