Wartales: Zamki | Jak wytrychować

Podczas swoich przygód w Wartales możesz natknąć się na różne skrzynie i łupy. Niektóre skrzynie w grze będą zamknięte na kłódkę. Nie można tego otworzyć w żaden inny sposób niż wytrychy. Jeśli chodzi o sposób działania wytrychów w grze, twórcy wykonali kawał dobrej roboty, aby w pewnym stopniu odtworzyć wytrychy z prawdziwego życia.

Jak korzystać z wytrychów w grze Wartales

Zanim w ogóle zajmiemy się lockpickami, porozmawiajmy o lockpicks.

Śluzy mogą być Można je znaleźć w świecie gry w skrzyniach, można je kupić u sprzedawców, ale najłatwiejszym i najprostszym sposobem jest ich wytworzenie.

Blokady mogą być spreparowane na Warsztatach w obozie. Tylko jeden Ruda żelaza jest wymagana do stworzenia jednego wytrycha. Zalecam jednak wykonanie więcej niż jednego, ponieważ podczas lockpickingu wytrychy mogą się złamać.

W grze Wartales wytrych działa w następujący sposób: Po rozpoczęciu wytrychowania, im głębiej sięgniesz wytrych, tym bliżej będziesz odblokowania jednego z trzech zamków. W momencie pisania tego tekstu istnieją trzy różne zamki, więc musisz powtarzać proces wypróbowywania jednego miejsca i przechodzenia do innego.

Innymi słowy, gdy zaczynasz lockpickowanie, spróbuj wejść głębiej z lockpickiem. Jeśli generuje metaliczny dźwięk, to znaczy, że natrafiłeś na przeszkodę. Poruszaj wytrychami i wypróbuj kolejno różne obszary.

Ponownie, im głębiej sięgniesz wytrych, tym bliżej będziesz odblokowania jednego z zamków.

Wygląda na to, że wytrychy mają tendencję do łamania się, jeśli spróbujesz włożyć wytrych w miejsce, w które nie może on wejść. Tak więc nieudane próby zmniejszają trwałość wytrwałości wytrychów.

Gdy otworzysz wszystkie trzy zamki, otrzymasz niewielką ilość doświadczenia i trochę doświadczenia dla zawodu. Obecnie wydaje się, że istnieje tylko jeden rodzaj zamków – są to zamki z mechanizmem trzech zamków.

Może się to jednak zmienić w przyszłości, gdy Wartales zostanie udoskonalone.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1