Jak zdobyć 5-gwiazdkowe postacie i bronie w Genshin Impact

5-gwiazdkowe postacie i bronie należą do najpotężniejszych w grze Wpływ Genshina. Ten poradnik pomoże graczom dowiedzieć się, jak zdobyć tych silnych bohaterów. Wpływ Genshina jest jedną z najpopularniejszych gier, która pojawiła się niemal znikąd. Gra miała zamkniętą betę na początku tego roku, ale była ona przeznaczona raczej dla niszowych fanów gacha. Mimo że gra została w końcu upubliczniona, gracze z całego świata poświęcili dziesiątki godzin i włożyli w grę mnóstwo gotówki, aby zdobyć swoje ulubione postacie. Poza zdobyciem 5-gwiazdkowych postaci jest jeszcze wiele do zrobienia, ale te należą do najbardziej poszukiwanych w grze. Oto jak gracze mogą zdobyć 5-gwiazdkowe postacie i bronie w Wpływ Genshina.

Najlepszym sposobem na zdobycie 5-gwiazdkowych postaci jest zainwestowanie w Acquaint lub Intertwined Fates na banerach życzeń. Każdy sztandar ma swoje własne statystyki dotyczące szansy na zdobycie przez gracza konkretnej 5-gwiazdkowej postaci. Problem polega na tym, że zdobycie 5-gwiazdkowej postaci jest niezwykle rzadkie, ponieważ większość z nich ma mniej niż 1% szans na zdobycie podczas każdego życzenia. Gracze mogą zdobyć losy Acquaint i Intertwined Fates na dwa sposoby.

  • Metoda #1: Ukończ misje fabularne i podnieś swoją rangę przygody. Za każdym razem, gdy gracz awansuje na wyższy poziom, zdobywa więcej przedmiotów, które może wykorzystać do ciągnięcia.
  • Sposób #2: Wydawaj pieniądze. To jest główna metoda i prawdopodobnie JEDYNY sposób, w jaki gracze będą mogli zdobyć 5-gwiazdkowego bohatera.

Chociaż gracze mogą podejść do tego z mentalnością free-to-play, statystyki są przeciwko nim, ponieważ płatni gracze częściej wybierają bohaterów 5-gwiazdkowych. Jest bardzo prawdopodobne, że gracze free-to-play nigdy nie zdobędą 5-gwiazdkowego bohatera, chyba że będą mieli wyjątkowe szczęście. Z własnego doświadczenia, potrzeba było około 10 ściągnięć (około 100 USD), aby zdobyć Jeana, jednego z bohaterów 5-gwiazdkowych. System ten zostanie prawdopodobnie zmieniony w przyszłości, aby ułatwić zadanie darmowym graczom, ponieważ gra jest obecnie bardzo nowa. Nic nie jest tak ekscytujące, jak widok pomarańczowego światła pojawiającego się podczas życzenia. Jest to niebezpieczna gra, która może doprowadzić graczy do bankructwa, jeśli nie będą zbyt ostrożni.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1