Crusader Kings 3 – poprawka inicjalizacji gry

Jednym z najbardziej nieznośnych problemów, z jakimi często borykają się wszyscy gracze, jest utknięcie na ekranie ładowania na zawsze. Wielu graczy zgłaszało, że gra Crusader Kings 3 utknęła na początkowym ekranie ładowania i inicjalizuje się przez długi czas. Czy jest na to jakaś rada??

Nie obawiaj się! Łatwo rozwiązać ten problem, gdy już dowiemy się, co dokładnie jest jego przyczyną. W związku z tym pokażę ci, jak naprawić błąd inicjowania gry w Crusader Kings 3.

Utknięcie przy inicjalizacji gry w Crusader Kings 3 – Jak to naprawić?

Jest kilka rzeczy, które możemy zrobić, aby rozwiązać ten problem z grą Crusader Kings 3. W rzeczywistości ta gra nie jest jedyną, która spowodowała taki problem. Istnieje wiele gier, które mogą wyświetlać błąd inicjalizacji. A rozwiązanie dla wszystkich z nich jest prawie zawsze takie samo.

Wypróbujmy kilka różnych sposobów na pozbycie się tego kłopotliwego problemu.

Uruchom grę Crusader Kings 3 jako administrator

Jednym z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów rozwiązywania większości problemów z uruchamianiem gier jest uruchamianie ich jako administrator. Co to oznacza??

To prosta sprawa – wystarczy oszukać komputer, aby nadał wszystkie uprawnienia do uruchomienia gry. To nie zaszkodzi twojemu komputerowi, nie martw się. Czasami niektóre aplikacje proszą o kilka uprawnień, aby mogły zostać uruchomione. Jeśli komputer blokuje niektóre z tych uprawnień, gra lub aplikacja nie będzie się uruchamiać.

W związku z tym, aby rozwiązać ten problem, możesz wykonać następujące czynności.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść na pulpit, kliknij prawym przyciskiem myszy pozycję Crusader Kings 3, i kliknij przycisk „Uruchom grę jako administrator„.

Zainstaluj ponownie grę Crusader Kings 3

Jeśli to nie rozwiąże problemu z uruchamianiem gry, nie obawiaj się. Istnieje inne rozwiązanie. To jest równie proste, ale zajmie trochę więcej czasu.

Odinstalowanie, a następnie ponowne zainstalowanie Crusader Kings 3 ma duże szanse na naprawienie niemal każdego problemu, który się z nią pojawił. Jeśli gra Crusader Kings 3 utknęła na ekranie ładowania, oto co należy zrobić.

  • Przejdź do menu Start na urządzeniu z systemem Windows
  • Wpisz w „Panel sterowania” i kliknij Wejdź na stronę
  • Przejdź do „Programy i funkcje” i przewiń w dół, aby znaleźć Crusader Kings 3
  • Gdy już je znajdziesz, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Odinstaluj

Następnie po prostu poczekaj, aż gra zostanie odinstalowana. Po zakończeniu zrestartuj komputer i zainstaluj grę jeszcze raz. Po prostu wykonaj te same kroki instalacji, co poprzednio, gdy instalowałeś grę po raz pierwszy. To powinno naprawić Twój błąd Crusader Kings 3 „initializing game”.

Pamiętaj, że ta metoda całkowicie wymaże zapisane postępy i zmusi Cię do rozpoczęcia gry od początku, gdy zainstalujesz ją ponownie.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1