Genshin Impact: wybór prezentu dla Lisy w zadaniu Kłopotliwa praca

Genshin Impact jest najnowszą grą RPG, która szturmem zdobywa świat – ale największą zaletą tej przygodówki z otwartym światem jest to, że można w nią grać całkowicie za darmo. Jak każda gra RPG, Genshin Impact jest pełne możliwości wyboru – a jednym z zadań, które daje ci ich wiele, jest misja Kłopotliwa praca zadanie, w którym należy wybierz prezent dla Lisy.

Jest jeszcze jedna ważna rzecz, którą warto wiedzieć o wyborze prezentu dla Lisy: tak naprawdę nie ma on większego wpływu na cokolwiek. W tym sensie to tak jak z wyborem bliźniaka na początku – wybór, ale nie taki, o który trzeba się martwić.

W ramach zadania, zmieni to reakcję Lisy na tę małą randkę – ale nic poza tym. Jeśli chcesz uzyskać jak najlepszą reakcję na wybrane przez siebie prezenty, czytaj dalej..

Chcesz uzyskać więcej pomocy Genshin Impact? Koniecznie sprawdźcie nasze poradniki dotyczące takich rzeczy jak system życzeń, gacha i banery, pełną listę lokacji w Anemoculusie, pytania i odpowiedzi do quizu Swana oraz nasz poradnik na temat przetwarzania składników!

Prezent dla Lisy: zadanie „Kłopotliwa praca” w Genshin Impact

Przystępując do tego zadania, zastanów się, co wiesz i możesz powiedzieć o Lisie na podstawie jej wyglądu i tego, co mówi. Wiesz na przykład, że jest ona bibliotekarką. Te wskazówki pomogą Ci dokonać właściwego wyboru w zadaniu Kłopotliwa praca… lub możesz po prostu podążać za naszymi wskazówkami.

W ramach zadania musisz pomóc Lisie odzyskać książkę, która nie została prawidłowo zwrócona do biblioteki. Misja zaprowadzi Cię od jednego sklepu i sprzedawcy do drugiego, a u każdego sprzedawcy będziesz miał okazję kupić Lisie mały prezent.

Oto sklepy i optymalne prezenty, które można kupić Lisie w każdym z nich. Jeśli na początku nie widzisz wszystkich czterech opcji, porozmawiaj z Lisą lub sprzedawcą, który zaoferuje ci kilka wskazówek otwierających kolejne opcje.

  • W sklepie With Wind Comes Glory będziesz miał do wyboru Bloomers, Voodo Doll, Rusty Sword lub Ragged Old Scroll. Lisa jest bibliotekarką, pamiętaj więc, że chcesz dać jej w prezencie książkę Ragged Old Scroll, co z pewnością spodoba się jej naukowej naturze.
  • Następny w kolejności jest stragan z jedzeniem dla Dobrych Łowców. W tym sklepie masz do wyboru: stek, wędzonego kurczaka, zupę warzywną z rzodkiewką lub sycącą sałatkę. Szef kuchni powie Ci, że Lisa jest wegetarianką, a najlepszą z dwóch bezmięsnych opcji jest ta Zupa warzywna z rzodkiewką, więc daj jej to za pozytywną reakcję. A tak na marginesie, czy wiesz, że wszystkie te potrawy to przepisy kulinarne, które gracz może przyrządzić?? Cóż, teraz już tak!
  • Na koniec odwiedź Donnę u handlarzy kwiatami. Do wyboru są cztery kwiaty na prezent: mniszek lekarski, kwiat mgły, róża lub cecylia. Jeśli porozmawiasz z Donną, zostaniesz nakłoniony we właściwym kierunku, czyli do kupienia książki, która jest warta zachodu Cecylia jako ostatni prezent dla Lisy.

Po wręczeniu ostatniego prezentu możesz przejść do wykonania zadania Kłopotliwa praca dla Lisy. Jak już mówiliśmy, wybór prezentów nie wpłynie na Twoje nagrody… ale sprawi, że Lisa będzie się dobrze czuła. To jest tego warte, prawda??

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1