Przewodnik po Genshin Impact: Materiały potrzebne do ulepszenia postaci i broni

Genshin Impact ma długą listę postaci, broni, walut i zasobów. Zasoby te mogą na początku wydawać się obfite, ponieważ nowi gracze nie zdają sobie sprawy z ich wartości. Jeśli masz nadzieję na osiągnięcie 90. poziomu broni i postaci, musisz wiedzieć, jakie zasoby powinieneś zacząć zbierać.

Ten przewodnik nauczy cię wszystkiego, co jest potrzebne do rozwinięcia postaci i broni do maksymalnego potencjału.

Czytaj także: Genshin Impact Teases a New Character 'Xinyan’ With the Latest Trailer

Koszt materiałów do ulepszeń w Genshin Impact

Na filmie opublikowanym przez Food then Games można zobaczyć dokładne wykresy i liczby materiałów potrzebnych do ulepszenia postaci i broni do ich maksymalnego poziomu.

Ulepszenia postaci

Czytaj także: Top 5 składów drużyn w Genshin Impact

Z powyższego wykresu jasno wynika jedno: ulepszenia wymagają absurdalnej ilości Mory. Tymczasem proces ulepszania postaci jest podzielony na dwie części: talenty i poziomy postaci.

Możesz ulepszać poziomy postaci, co zwiększy ich statystyki, oraz ulepszać ich talenty, co zwiększy ich obrażenia i zaklęcia.

Każda z tych rzeczy wymaga zgromadzenia przedmiotów, które musisz zbierać od początku. Właśnie dlatego weterani gry radzą nowym graczom, aby ostrożnie korzystali ze swoich zasobów.

Musiałbyś zainwestować prawie 5 milionów Mora na jedną postać, wraz z kosztem każdego ulepszenia wymaga rzadkich dodatkowych przedmiotów. Wit Bohatera i inne przedmioty, które są bardziej znane jako zielone lub niebieskie, co wskazuje na rzadkość występowania danego przedmiotu. Zielone przedmioty są powszechne, podczas gdy fioletowe są rzadkie.

 Ulepszenia broni

Przechodząc do kwestii broni, możliwe jest także jej ulepszenie do poziomu 90. Tylko kilka broni niskiego poziomu jest wartych zatrzymania, podczas gdy 4-gwiazdkowe i 5-gwiazdkowe bronie powinny być celem każdego gracza. Większość broni trzygwiazdkowych to po prostu pasza, więc pamiętaj o tym, zanim przeznaczysz na nie zasoby.

Ulepszenie broni 4 i 5-gwiazdkowej będzie wymagało wydania około 750 tysięcy Mora i 1.Odpowiednio 31 milionów Mora. To duża liczba i sprawia, że Mora jest jeszcze bardziej wartościowa niż wcześniej.

Rudy mistyczne można zdobyć tylko w wydarzeniach, w skrzyniach skarbów lub wykuć. Maksymalne rozwinięcie odpowiedniej 4-gwiazdkowej lub 5-gwiazdkowej broni wymaga odpowiednio 606 i 907 rud mistycyzmu.

Czytaj także: Poradnik do Genshin Impact: Niezbędne bronie, które mogą przewyższyć broń 5-gwiazdkową

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1