Genshin Impact: Wszystkie grywalne postacie z łukiem, uszeregowane

Doświadczeni Genshin Impact gracze są świadomi, że muszą mieć co najmniej jedną silną postać z każdej grupy żywiołów i każdej klasy broni. Jednakże, z ponad 42 grywalnymi Genshin Impact wojowników do sortowania, gracze mogą mieć trudności z wyborem najlepszych wojowników z każdej grupy.

Jedną z najważniejszych postaci, jakie każdy gracz powinien posiadać, jest grupa silnych wojowników posługujących się łukiem, różniących się znacznie pod względem mocy i użyteczności. Podczas gdy niektórzy wojownicy władający łukiem, jak Venti czy Aloy, są niezbędni, inni po prostu nie są warci marnowania materiałów na awans.

9 Bursztyn

Na szczęście dla nowych postaci Wpływ Genshina graczy, Amber to darmowa postać władająca łukiem, dostępna niezwykle wcześnie w grze. Niestety, Amber jest powszechnie uważana za jedną z najsłabszych wojowniczek w grze. Ze względu na połączenie zdolności żywiołu Pyro i ataków dystansowych Amber, gracze mogą sporadycznie wykorzystywać tego jeźdźca do rozwiązywania zagadek związanych z Pyro podczas swoich przygód.

Ponadto, Amber jest praktycznie bezużyteczna w walce, chyba że gracze będą chcieli poświęcić jej wszystkie swoje zasoby. Chociaż jest ona doskonałym wprowadzeniem do walki zarówno łukami, jak i Genshin Impact’s elementu Pyro, gracze powinni rozważyć ulepszenie jej do silniejszego łucznika natychmiast po użyciu jej przez kilka godzin.

8 Diona

Diona jest dość wyjątkowa Genshin Impact charakter. Gracze, którym brakuje silnego wojownika z tarczą, silnej postaci Cryo, i silni wojownicy władający łukiem mogą uznać, że Diona jest właśnie tą kobietą, której potrzebują, aby wypełnić te luki.

Istnieje jednak wiele grywalnych postaci Genshin Impact postacie, które zapewniają silniejsze tarcze, większe obrażenia od Cryo i bardziej przydatne ataki dystansowe. Chociaż gracze zmuszeni do wyboru między Dioną a Amber powinni bezdyskusyjnie wybrać Dionę, jest wielu wojowników, którzy mogą przewyższyć uroczą barmankę.

7 Kujou Sara

Genshin Impact gracze, którzy chcą wykorzystać swoją główną łuczniczkę jako postać sub-DPS, mogą skorzystać z Kujou Sary. Podstawowe użycie Kujou Sary jest o wiele bardziej skoncentrowane niż Diony. Podczas gdy Diona działa jako przeciętna tarcza, uzdrowiciel i zwiększacz statystyk, Kujou Sara skupia się na skutecznym zwiększaniu statystyk ataku i regeneracji energii dla reszty swojej drużyny.

Niestety, podstawowe statystyki Kujou Sary pozostały Uderzenie Genshin gracze byli nieco rozczarowani jej pojawieniem się. Poza tym, Uderzenie Genshina oferuje już silniejszą postać Electro Sub-DPS władającą łukiem: Fischl. Chociaż Kujou Sara i Fischl są bardzo podobne, Fischl jest nieco łatwiejszy do wzmocnienia niż Kujou Sara.

6 Fischl

Fischl jest po prostu łatwiejszą w użyciu wersją Kujou Sary. Fischl jest władającą łukiem postacią Electro z Mondstadt, dobrze nadającą się do pełnienia roli postaci sub-DPS. Podczas gdy Fischl i Kujou Sara są niemal wymienne, Fischl poświęca niewielki procent swoich bazowych statystyk HP i Obrony, aby zaoferować graczom znacznie wyższy bazowy wskaźnik Ataku niż ten, którego mogą oczekiwać od Kujou Sary. Zarówno Fischl, jak i Kujou Sara najlepiej sprawdzają się w roli postaci sub-DPS, jednak statystyki i umiejętności Fischl sprawiają, że może ona stać się realną główną postacią DPS dla graczy z ograniczonymi opcjami.

5 Yoimiya

Yoimiya jest dość przeciętną postacią Genshin Impact wojowniczka, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że została wprowadzona jako postać 5-gwiazdkowa. W porównaniu z niektórymi innymi najlepszymi Genshin Impact Yoimiya ledwo przewyższa 4-gwiazdkowe postacie, takie jak Fischl. Yoimiya oferuje graczom kilka kuszących atutów, takich jak tani Elemental Burst, który zwiększa statystyki ataku całej drużyny. Yoimiya jest jednak najbardziej efektywnie wykorzystywana jako główny DPS, a nie sub-DPS lub postać wspierająca.

Niestety, istnieje kilka głównych postaci DPS, które sprawiają, że ataki Yoimiyi są praktycznie nieszkodliwe. Dlatego Yoimiya może być ratunkiem dla graczy, którzy nie mają wystarczająco dużo obrażeń, ale nie powinna być dla nich najważniejszą postacią władającą łukiem.

4 Aloy

Aloy jest niezwykle interesującą grywalną postacią w Genshin Impact. Przed rozważeniem jakichkolwiek statystyk lub umiejętności Aloy, Aloy jest Genshin ImpactPierwsza krzyżowa walka, jak również darmowy 5-gwiazdkowy wojownik. Aloy pochodzi z Świt Horyzontu Zero i wielu graczy nie jest pewnych, jak dokładnie pasuje ona do Uderzenie Genshin. 

Chociaż Aloy nie ma możliwości uzyskania ulepszeń poprzez Genshin ImpactWiększość graczy wie, że Konstelacje dla 5-gwiazdkowych postaci są niezwykle trudne (i drogie) do zdobycia. Podobnie jak w przypadku Yoimiyi, główną wadą Aloy jest fakt, że jest ona postacią DPS otoczoną silniejszymi odpowiednikami DPS. Ostatecznie jednak Aloy jest zarówno wolna, jak i jest silniejszym DPS-em niż Yoimiya.

3 Tartaglia (aka Childe)

Tartaglia jest potencjalnie jedną z najbardziej wyjątkowych wojowniczek władających łukiem w grze Genshin Impact. W przeciwieństwie do innych postaci o podobnej mocy, Tartaglia oferuje Genshin Impact gracze mają możliwość wyboru między grą w standardowej postawie dystansowej a postawą walki wręcz przy użyciu umiejętności Elemental.

Co ciekawe, Elemental Burst Tartaglii może się zmaterializować w różny sposób, w zależności od tego, w jakiej postawie się znajduje po użyciu tej umiejętności. Chociaż gracze mogą zostać brutalnie ukarani długim czasem odnawiania umiejętności, jeśli nieumiejętnie używają Tartaglii, ta władająca łukiem postać jest niewiarygodnie silna, a jej obrażenia kumulują się podczas starć z wieloma przeciwnikami dzięki Riptide.

2 Ganyu

Jedną z najmocniejszych stron Ganyu jest po prostu sposób, w jaki jej umiejętności współgrają ze sobą. Podczas gdy najbardziej grywalna Genshin Impact postacie oferują unikalne i ekscytujące umiejętności żywiołów, Umiejętność żywiołu, Wybuch żywiołu, Naładowany atak, a nawet Talent pasywny Ganyu współgrają w idealnej harmonii, czyniąc z niej jedną z najbardziej opłacalnych wojowniczek DPS z łukiem dostępnych dla graczy. Jeśli graczom uda się skutecznie ułożyć kolejność ataków, grając jako Ganyu, można powalić wielu wrogów potężnymi atakami AoE i obrażeniami od spiętrzonych obrażeń Cryo, a wszystko to bez zwracania na Ganyu większej uwagi.

1 Venti

Nie powinno nikogo dziwić, że Venti jest najsilniejszą postacią władającą łukiem w grze Fantasy Genshin Impact ponieważ jest on dosłownie śmiertelnym naczyniem dla Archonta Anemo, Barbatosa. W grze występuje wielu silnych, grywalnych wojowników Wpływ Genshin, zawsze trudno będzie rywalizować z bogiem. Same statystyki Venti są imponujące, ale ten władający łukiem bard oferuje także umiejętności żywiołów, które tworzą niemal nieskończone reakcje żywiołów, ściągając wrogów w jedno miejsce.

Wybuch żywiołu Ventiego jest szczególnie przydatny do organizowania wrogów, aby jego sojusznicy mogli ich załatwić, ale umiejętność żywiołu Ventiego może być również używana do panowania nad wrogami. Umiejętność Elemental Venti może być również używana do podnoszenia graczy poza zasięgiem mniejszych przeciwników lub do eksploracji wysoko położonych, trudno dostępnych miejsc. Venti jest po prostu trudna do pokonania i jest najlepszą postacią walczącą łukiem i strzałą w całej grze.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1