Genshin Impact: Jak zameldować się w HoYoLAB i odebrać nagrody

Uderzenie Genshin gracze mają dostęp do sporej ilości łupów podczas gry. Czy to kończąc zadania, czy uczestnicząc w Spiralnej Otchłani, zawsze można znaleźć jakieś nowe, rzadkie przedmioty.

Mimo że Podróżnicy mają dostęp do wielu skarbów, fani często komentują dziwny brak systemu „Nagród dziennych” w grze Wpływ Genshin. Chociaż Paimon od czasu do czasu uruchamia 7-częściowy kalendarz check-inów, są one rzadkie i niespójne, ale deweloper gry, MiHoYo, wydaje się być gotowy, by to zmienić.

Gracze mogą teraz „zameldować się” na stronie Genshin Impact oficjalna strona fanowska, aby otrzymać codzienną nagrodę w grze, która może obejmować mory, materiały doświadczenia i cenne Primogemy. W skrócie, gracze będą musieli połączyć swoje konto w grze z kontem „HoYoLAB”, a następnie po prostu logować się raz dziennie. Nagrody są wysyłane do gracza za pośrednictwem poczty w grze.

HoYoLAB został założony całkiem niedawno jako nowa wersja starszej strony fanowskiej miHoYo dla Genshin Impact. Przede wszystkim HoYoLAB umożliwia graczom dostęp do kroniki bitewnej, która daje wgląd w statystyki gracza w grze. Teraz gracze mogą również skorzystać z tej strony, aby zapewnić sobie dodatkowe korzyści w grze.

Funkcja codziennego meldowania się w Genshin Impact jest dostępna tutaj! Zamelduj się i odbierz Primogemy!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej nagród>>https://t.co/5yGgvu2cTz#GenshinImpact fot.twitter.com/3TbVQg713a

– Paimon (@GenshinImpact) 1 marca 2021 r

Pełna sekwencja kroków jest następująca:

  • Przejdź do hoyolab.com
  • Zaloguj się lub zarejestruj konto powiązane z preferowaną postacią w grze
  • Kliknij na ikonę zameldowania, która pojawi się po prawej stronie ekranu (blisko środka, nad ikoną trofeum „Kronika bitwy”)
  • Kliknąć na odpowiedni dzień/nagrodę w kalendarzu
  • Sprawdź Uderzenie Genshina skrzynka odbiorcza dla nagród

Nagrody można podzielić na cztery kategorie: jedzenie, pieniądze, materiały doświadczenia i kamienie pierwszeństwa. Gracze otrzymają również bonusowy prezent w postaci 10 000 mora i 100 Primogem za pierwszym razem. Podczas gdy Wpływ Genshin gra nadal nie ma tradycyjnego kalendarza logowania, którego wielu graczy oczekuje od gier mobilnych, ale nowy system codziennego meldowania się z pewnością pomaga to nadrobić.

Zgodnie z aktualnym podziałem nagród, w ciągu najbliższego miesiąca gracze mogą spodziewać się ponad 50 000 mor i 160 Primogemów. Co prawda, nagrody za Primogemy mogłyby być nieco bardziej hojne, ale mimo wszystko jest to krok w dobrym kierunku, jeśli chodzi o wielu fanów gry. Miłym bonusem jest możliwość śledzenia historii nagród za pośrednictwem HoYoLAB, ale jeśli cokolwiek, to powinno to przynajmniej zachęcić graczy do wypróbowania nowej platformy fanowskiej miHoYo dla gry.

Genshin Impact jest już dostępna w App Store, Google Play, na PC i PS4, a obecnie trwają nad nią prace na PS5 i Switch.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1