Jak sadzić winogrona w Farming Simulator 22

Farming Simulator 22, nowa gra symulacyjna o tematyce rolniczej, zawiera wiele różnych mechanik gry. Celem gry jest powiększanie i rozwijanie gospodarstw poprzez sadzenie roślin i hodowlę zwierząt.

Gra, która ma wiele nowych funkcji w porównaniu z innymi grami z serii, ma również zapewnić graczom różne doświadczenia. Uprawa winogron dodana do gry w Farming Simulator 22 wzmacnia doświadczenia symulacyjne graczy dzięki cyklom sezonowym.

Możesz stworzyć swoją winnicę w Farming Simulator 22 poprzez uprawę winogron i wzbogacić swoją gospodarkę poprzez zbieranie winogron, które zasadzisz.

W tym artykule dowiesz się, jak sadzić winogrona w Farming Simulator 22 i poznasz sztuczki z tym związane.

Jak sadzić winogrona w Farming Simulator 22

Sadzenie winogron dodane do serii wraz z Farming Simulator 22 nie tylko wzmacnia ekonomię w grze dla graczy, ale także poprawia wrażenia z symulacji.

Aby zasadzić winogrona, powinieneś uważać na sezonowy wzrost. Jeśli wzrost sezonowy jest aktywny, winogrona można sadzić tylko między marcem a majem, a zbierać między wrześniem a październikiem. Z drugiej strony, jeśli ta funkcja nie jest aktywna, możesz sadzić i zbierać winogrona kiedy tylko chcesz. Ponadto proces sadzenia winogron obejmuje następujące etapy: ściółkowanie, uprawa, nawożenie, zbiór i przycinanie.

Sadzenie winogron w Farming Simulator 22

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zasadzić winogrona, jest kupienie „Winogron”. W tym celu musisz przejść do menu „Sklep” i wejść do sekcji „Budowa” w zakładce „Inne”. Możesz otworzyć menu „Sady” w zakładce „Produkcja”, która znajduje się w Budowie i kupić stamtąd „Winogrona” za 105$.

Możesz zasadzić winogrona na wybranym terenie za pomocą prostej metody „kliknij i przeciągnij”. Po wykonaniu tego kroku rozpoczyna się proces mulczowania. Kilka dni po zasadzeniu możesz zobaczyć, jak rośnie trawa. Na tym etapie możesz mulczować winogrona, wyposażając dowolny traktor w mulczera.

Po zakończeniu etapu mulczowania rozpoczyna się okres uprawy. Jest to podobne do poprzedniego kroku, ale wszystko, co musisz zrobić, to podbiec z ciągnikiem, który wyposażył kultywator, aż ziemia stanie się brązowa.

Trzeci krok to nawożenie. W tym kroku należy użyć opryskiwacza sadowniczego, aby spryskać wszystkie uprawy w sadzie. Po spryskaniu wszystkich korpusów, odczekaj kilka dni i spryskaj je ponownie.

Kiedy winogrona osiągną odpowiednią dojrzałość, możesz je zbierać. W tym kroku potrzebny jest kombajn. Kombajn, który jest niezbędnym pojazdem w gospodarstwie, jest drogi, ale w krótkim czasie można łatwo zarobić pieniądze, które się płaci. Po zebraniu winogron możesz teraz przejść do etapu monetyzacji.

Istnieje kilka różnych sposobów na zarabianie pieniędzy z zebranych winogron. Po pierwsze, jeśli chcesz, możesz sprzedać winogrona bezpośrednio. Możesz też zamieniać winogrona w sok winogronowy, przetwarzając je, lub produkować płatki śniadaniowe, zamieniając winogrona w rodzynki.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1