Kiedy nastąpi powtórka Genshin Impact Ganyu Banner Rerun

Wpływ Genshin jest dostępna już od ponad roku i w tym czasie zgromadziła całkiem sporo grywalnych postaci, z których wiele to limitowane 5-gwiazdkowe postacie, dostępne tylko przez kilka tygodni. Aby dać szansę nowym graczom i tym, którzy nie zdążyli za pierwszym razem, na zdobycie tych postaci, limitowane 5-gwiazdkowe postacie zostaną wznowione w Bannerze wraz z nowymi. W tym momencie było ich już kilka, ale kiedy Ganyu dostanie powtórkę Bannera??

Życzenia dla 5-gwiazdkowych postaci w Genshin Impact może być trudnym zadaniem. Potrzeba 180 życzeń lub ponad 28 000 Primogemów, aby zagwarantować limitowaną postać (choć gracze mogą ją zdobyć przy mniejszej liczbie Primogemów, jeśli będą mieli szczęście). Zebranie takiej liczby życzeń bez kupowania ich za prawdziwe pieniądze może zająć bardzo dużo czasu, dlatego ludzie zaczynają oszczędzać na swoje ulubione postacie tak wcześnie, jak tylko mogą. Niektórzy gracze czekają na powtórne wydanie Ganyu od czasu jej pierwszej rundy na początku 2021 r. Biorąc pod uwagę obecny stan rzeczy, można mieć nadzieję, że Ganyu powróci już wkrótce.

Podczas Genshin Impact’s 2.3 ogłoszono, że banery z powtórkami otrzymają nowy system Życzeń. Zasadniczo, gdy pojawią się powtórki, dwie 5-gwiazdkowe postacie pojawią się w tym samym czasie, ale na własnym banerze. System ten został wprowadzony, ponieważ MiHoYo zauważyło, że gracze nie mogą się doczekać, aby ich ulubione postacie zostały ponownie wprowadzone do gry i chcą przyspieszyć ten proces. Dwa banery z powtórkami naraz, a czas potrzebny na przejście wszystkich postaci jest dosłownie o połowę krótszy. Jest prawdopodobne, że ci, którzy nie doczekali się jeszcze powtórki, jak Ganyu, będą dostępni znacznie szybciej dzięki nowemu systemowi niż dotychczas.

Genshin Impact: Ganyu może otrzymać wznowienie na początku 2022 roku

Na stronie  Genshin Impact 2.3, zarówno Albedo jak i Eula będą bohaterami powtórki. Nie licząc postaci z Inazumy, Ganyu i Xiao będą teraz jedynymi 5-gwiazdkowcami bez powtórek, co sprawia, że jest bardzo prawdopodobne, że pojawią się w następnej kolejności. Ich pierwsze banery pojawiły się w styczniu i lutym tego roku, więc z pewnością powinny powrócić. Dlatego też byłoby sensowne, aby zarówno Ganyu, jak i Xiao miały swoje daty wydania Bannera w wersji 2.4. Z 2.3 nadejdzie 24 listopada, a gracze mogą się spodziewać 2.4 i Ganyu’s Banner, które zostaną wydane w pierwszym tygodniu stycznia.

Niestety, potwierdzenie tego faktu jest mało prawdopodobne aż do dnia dzisiejszego. Podczas gdy miHoYo zaczęło ogłaszać nowe postacie na początku patcha, powtórki postaci wydają się być ogłaszane tylko podczas livestreamu aktualizacji, jak to miało miejsce w przypadku Albedo i Euli. Możliwe, że dzięki nowemu systemowi Wish, miHoYo będzie bardziej otwarte na informacje o powtórnych postaciach, więc Genshin Impact graczy może się przygotować.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1