Genshin Impact: Jak zdobyć skrzydła (i jak one działają)

Skrzydła są niezbędne do szybszego i łatwiejszego poruszania się w grze Genshin Impact. Świat Teyvat jest niewiarygodnie ogromny, ale metody transportu są dość ograniczone. Chociaż gracze mogą znaleźć punkty trasy i posągi Siedmiu rozsiane po mapie, pozwalają one tylko na przeniesienie się do określonych miejsc. W większości przypadków gracze będą spędzać większość czasu na chodzeniu, skakaniu, sprincie i, co najważniejsze, szybowaniu. W tym miejscu Genshin ImpactSkrzydła wchodzą do gry.

Podobnie jak w przypadku szybowców w grze The Legend of Zelda: Breath of the Wild, gracze są w stanie skakać z wysokich miejsc w Uderzenie Genshina i naciśnij ponownie przycisk skoku, aby aktywować ich szybowce. Pozwala im to powoli przemieszczać się w powietrzu, o ile mają wystarczającą ilość wytrzymałości. Gracze mogą zdobyć więcej wytrzymałości w trakcie swojej przygody, ale nawet bez zwiększania wytrzymałości, Skrzydła są nadal najszybszym sposobem poruszania się bez Punktów trasy.

Skrzydła w Genshin Impact są wyłącznie kosmetyką, a różne style nie zmieniają rozgrywki. Skrzydła będą jednak zmieniać rozmiar w zależności od wielkości postaci. Mniejsze postacie będą miały mniejsze skrzydła, podczas gdy wyższe postacie będą miały większą rozpiętość skrzydeł. Skrzydła i ich rozmiar nie mają wpływu na rozgrywkę, tak jak każdy inny kosmetyk na postaci. Jak dotąd skrzydła należą do najrzadziej odblokowywanych elementów kosmetycznych ze względu na niewielką liczbę dostępnych opcji.

Jak zdobyć więcej skrzydeł w Genshin Impact

Do tej pory gracze mogą odblokować siedem Skrzydeł w Wpływ Genshin. Niektóre z nich są wyjątkowo ekskluzywne i nie są dostępne dla wszystkich. Poniżej znajdują się wszystkie dostępne skrzydła i sposób ich odblokowania:

Skrzydła Pierwszego Lotu: To jest domyślny szybowiec, który gracze będą mieli na początku gry.Skrzydła Zniesienia: Te skrzydła są przeznaczone wyłącznie dla graczy PlayStation.Skrzydła Koleżeństwa: Skrzydła te zostały przyznane graczom jako Uderzenie Genshina wyłączność na premierę.Skrzydła Lazurowego Wiatru: Te skrzydła zostaną odblokowane, gdy gracz osiągnie 10 poziom reputacji w Mondstadt.Skrzydła Złotego Lotu: Te skrzydła są odblokowywane, gdy gracz osiągnie 10 poziom reputacji w Liyue.Skrzydła Kryjącego Śniegu: Skrzydła te zostaną odblokowane, gdy gracz osiągnie poziom Drzewa Forstbearing w Dragonspine.Wings of the Stormrider: Skrzydła te są odblokowywane po osiągnięciu przez gracza 10 poziomu reputacji w grze Inazuma.

Gracze mogą podnieść poziom Reputacji miasta w określonych regionach, wykonując nagrody i prośby. Są one powiązane z cotygodniowym systemem resetowania, więc gracze będą chcieli jak najczęściej pomagać mieszkańcom odpowiednich miast, aby podnieść swoją Reputację i odblokować więcej Skrzydeł.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1