Wędkarstwo średniowiecznej dynastii | Jak łowić ryby

Przetrwanie w Dynastii Średniowiecznej wymaga znacznie więcej niż tylko zebrania narzędzi i zasobów do budowy domu i broni. Oczywiście, te rzeczy są ważne, ale jest ich o wiele więcej.

Weźmy na przykład łowienie ryb. W Dynastii Średniowiecznej umiejętność łowienia ryb jest jedną z najważniejszych, jakie możesz opanować. Łowienie ryb to nie tylko źródło pożywienia, ale także świetny sposób na zarabianie pieniędzy i kupowanie innych zasobów i narzędzi znacznie szybciej.

A więc, powiedziawszy to wszystko, nauczmy się łowić ryby w Dynastii Średniowiecznej, abyś mógł z łatwością opanować i podbić grę.

Jak łowić ryby w Dynastii Średniowiecznej

W grze Medieval Dynasty istnieją dwa główne sposoby łowienia ryb: łowienie za pomocą włóczni i sieci. Jak zapewne się domyślasz, łowienie w sieci pozwoli Ci złowić więcej ryb, ale nie jest to takie proste, jak się wydaje. Poniżej możesz zobaczyć, dlaczego.

Łowienie ryb za pomocą włóczni

Zanim będziesz mógł łowić ryby za pomocą sieci w Dynastii Średniowiecznej, musisz najpierw nauczyć się łowić ryby włócznią. Włócznię możesz wykuć lub kupić w wiosce Jezerica.

Gdy już zdobędziesz włócznię, musisz znaleźć jezioro i wejść do niego. Spaceruj dookoła, aż zauważysz rybę lub dwie pływające w środku. Zazwyczaj w większości jezior w Dynastii Średniowiecznej znajdują się ryby, które łatwo zauważyć.

Gdy zobaczysz rybę, po prostu podejdź ostrożnie jak najbliżej i uderz włócznią. Musisz być przy tym cierpliwy. Wędkarstwo to sport, który wymaga przede wszystkim cierpliwości. Po kilku próbach nauczysz się, co działa i coraz łatwiej i szybciej będziesz mógł złowić więcej ryb w Dynastii Średniowiecznej.

Łowienie za pomocą sieci

Innym, bardziej praktycznym i szybszym sposobem na łowienie ryb w Dynastii Średniowiecznej jest użycie sieci rybackiej. Jednak na początku gry nie można uzyskać dostępu do tego typu wyposażenia. Wymaga kilku rzeczy, zanim stanie się dostępna dla ciebie.

Po pierwsze, musisz dokonać pewnego postępu technologicznego, zanim zdobędziesz sieć rybacką. Dokładnie rzecz ujmując, potrzebujesz 500 punktów technologii w zakładce Przetrwanie, aby wykonać sieć rybacką w Dynastii Średniowiecznej.

Po drugie, sieć rybacka jest znacznie droższa w produkcji niż włócznia. Jeśli chcesz szybko zdobyć 500 punktów technologii, musisz zapłacić za nie 250 złota.

Jeśli zdobędziesz te przedmioty wystarczająco szybko, możesz uzyskać natychmiastowy dostęp do sieci rybackiej i złapać tyle ryb, ile tylko zdołasz zabrać do domu.

�� Wskazówka: Jeśli chcesz mieć szybki dostęp do ryb przez większość czasu, zbuduj swoją chatę jak najbliżej jeziora. Dzięki temu zawsze będziesz mieć jedzenie i nie będziesz musiał za każdym razem odbywać dalekich podróży.

Na tym kończymy nasz poradnik „jak łowić ryby w Dynastii Średniowiecznej”. Mam nadzieję, że te informacje pozwoliły wyjaśnić tę mechanikę w grze i pomóc ci w szybszym postępie.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1