Destiny 2: Lucent Knight | Jak pokonać Lucent Knight

W Destiny 2 znajduje się zadanie o nazwie „Przybycie”. Twoim pierwszym celem w tym zadaniu jest odnalezienie Savathuna. Savathun to duży portal, który przeniesie Cię do innego wymiaru. Po wejściu do portalu będziesz musiał zmierzyć się z przeciwnikiem o nazwie Lightbearer Knight. Albo lepiej znany jako Rycerz Lucent.

Wielu graczy myli się co do sposobu zabicia rycerza, ponieważ odradza się on i zadaje większe obrażenia po zabiciu.

Ten poradnik pomoże ci zabić Lucentnego Rycerza w Destiny 2.

Jak pokonać Lucentnego Rycerza – Destiny 2 Witch Queen

Gdy zaakceptujesz zadanie o nazwie Przybycie i wejdziesz do portalu Savathun, będziesz musiał stawić czoła Lucentnemu Rycerzowi. Lucent Knight jest częścią fabuły gry, w której dowiesz się, że Duch pomaga rojowi.

Gdy już raz zabijesz Lucentnego Rycerza, twój duch powie ci, żebyś się do niego zbliżył, żeby go zbadać i zobaczyć, w czym tkwi problem i dlaczego pomaga rojowi. Gdy spróbujesz się do niego zbliżyć, Duch po raz kolejny zmieni się w Lucent Knight, a ty nie będziesz miał innego wyjścia, jak tylko całkowicie go zakończyć!

Aby zabić Lucent Knight, należy doprowadzić go do niskiego poziomu zdrowia i użyć superumiejętności, aby go dźgnąć włócznią. Lucent Knight zostaje pokonany i zamienia się w ducha. Tylko tym razem będziesz w stanie zniszczyć także Ducha!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1