Planeta Crafter: Wszystkie lokalizacje jaskiń z osmem

Twórca planety stworzył kilka sekretnych ukrytych obszarów, które mogą przynieść graczowi wiele korzyści po ich odnalezieniu. Jaskinie Osmowe to jeden z tych sekretnych, ukrytych obszarów. Jaskinie te mają gigantyczne rozmiary i są bogate w surowce.

W tym poradniku znajdziesz wszystkie lokalizacje jaskiń osmowych w grze „Planeta-krafter”!

Wszystkie lokacje w jaskini Osmium – Poradnik GRY-OnLine

Istnieją w sumie 4 ukryte jaskinie osmowe, w których znajdziesz dobre minerały, które pomogą ci w dalszej części gry.

Pierwsza lokalizacja pierwszej jaskini osmowej będzie na wschód od rozbitego statku kosmicznego.

Po dotarciu do tego obszaru skieruj się na wschód, gdzie możesz napotkać wejście wypełnione lodem, przez które nie da się wejść. Oznacza to, że musisz poczekać, aż lód się roztopi, aby dostać się do środka.

Po wejściu do jaskini będziesz mógł zebrać sporo ważnego osmu i trochę siarki.

Po prawej stronie jaskini zobaczysz wyjście, które zaprowadzi cię na pola siarki.

Aby dostać się do następnej jaskini, idź w głąb pól siarkowych, aż natrafisz dokładnie na to wejście.

To przejście zaprowadzi cię przed piękne, piaszczyste wodospady.

Wchodząc do środka piaszczystych wodospadów, znajdziesz wejście do jaskini, które zaprowadzi cię do drugiej jaskini Osmowej.

Wejdziesz do mniejszej jaskini, w której jest mniej minerałów osmu i trochę siarki.

W trzeciej lokacji, w trzeciej jaskini Osmium, musisz kierować się w stronę dużych wysokich skał, które wyglądają jak labirynt. Miń skały wyglądające jak labirynt po prawej stronie, a następnie skieruj się w stronę kilku głazów.

Gdy zaczniesz iść w tamtym kierunku, zauważysz olbrzymi filar skalny, idź w jego kierunku, a po lewej stronie zobaczysz kilka innych głazów, które zaprowadzą cię do trzeciego wejścia do jaskini.

Za tymi głazami znajduje się otwarta przestrzeń, a wejście do jaskini znajduje się wewnątrz jednej ze skał. Ta jaskinia jest największa spośród wszystkich 4.

Można tu łatwo zdobyć ponad 20 minerałów osmu.

Koniecznie sprawdź niebieską skrzynię, która znajduje się na końcu jaskini, aby zebrać rzadkie przedmioty z gry końcowej.

Czwarta i ostatnia lokalizacja jaskini z osmem znajduje się przy dużym wejściu, gdzie najprawdopodobniej rozpoczniesz grę.

Wejście do jaskini jest całkowicie pokryte lodem, więc musisz poczekać, aż się roztopi i wejść do środka.

Podążając dalej ścieżką pokazaną na obrazku, natkniesz się na kamienne kolce wyrastające z ziemi. Aby znaleźć jaskinię, obejdź prawą stronę ściany i kontynuuj wędrówkę naprzód.

Gdy dojdziesz prawie do końca ściany, zobaczysz otwór do jaskini, który jest wsparty na dwóch filarach. W środku zobaczysz świecące na niebiesko materiały, które są wypełnione Irydem i Osmem.

Na końcu jaskini znajdziesz też niebieską skrzynię wypełnioną nasionami grzybów, prętami irydu i bryłkami bioplastu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1