Planeta Crafter: Wszystkie 8 lokalizacji tajnych złotych skrzyń

The Planet Crafter to gra survivalowa z otwartym światem, w której musisz wytwarzać przedmioty, aby przekształcić ekosystem nieprzyjaznej planety i uczynić ją zdatną do zamieszkania przez ludzi. W tym poradniku wskażemy Ci lokalizację wszystkich złotych skrzyń, które znajdziesz w prologu gry.

Tajne lokalizacje Złotej Skrzyni

W grze znajduje się w sumie 8 złotych skrzyń, które możesz odkryć. Te ukryte skrzynie zawierają złotą figurkę i kilka cennych zasobów, takich jak aluminium i superstop. Lokalizację każdej skrzyni znajdziesz zaznaczoną poniżej:

Pierwszą skrzynię można znaleźć w obszarze Western Ridge w pobliżu miejsca startu na dnie jeziora. Nie będziesz w stanie zobaczyć go z dołu z daleka, ponieważ grań ma zakrzywiony kształt, a skrzynia znajduje się na płytkim obszarze

Współrzędne: 263:28:478

Aby znaleźć drugą skrzynię, udaj się na północno-zachodnią stronę regionu startowego z dnem jeziora. Skrzynię znajdziesz na szczycie ruin frachtowca klasy Oracle, do którego dostaniesz się przez piaskową wydmę w prawej górnej części otwartych drzwi ładowni

Współrzędne: 276:167:1018

Trzecia skrzynia znajduje się w głębi drugiego poziomu jaskiń Iridium. Znajdziesz go za kilkoma skałami, do których można się dostać, skacząc w dół z trzeciego poziomu.

Współrzędne: 832:50:1208

Czwartą skrzynię znajdziesz w ślepym zaułku za Labiryntem Gąsienicowym, w pobliżu zniszczonej stacji satelitarnej. Jeśli przejście przez Labirynt okaże się trudniejsze, będziesz mógł znaleźć sposób na ominięcie Labiryntu przez tylną ścianę znajdującą się po południowo-wschodniej stronie

Współrzędne: 1510:9:665

Piąta skrzynia może być trudna do znalezienia na początku gry, ale gdy jeziora się uformują i wypełnią wodą, będziesz mógł ją łatwo dostrzec w pobliżu skały.

Współrzędne: 938:24:324

Szóstą skrzynię znajdziesz w pobliżu południowo-wschodniej strony Aluminiowych Wzgórz, w owalnym rogu mapy. Podążaj wzdłuż krawędzi po południowej stronie, a będziesz w stanie ją zlokalizować.

Współrzędne: 1076:23:-16

Siódma skrzynia znajduje się na Polu Kolczastych Kolumn, w ponurym miejscu o słabej widoczności. Możesz tam dotrzeć, kierując się na zachód od obszaru startowego Lakebed lub idąc na północny zachód od Aluminum Hills. Gdy już tam dotrzesz, musisz udać się do rogu po prawej stronie, gdzie znajduje się kontener transportowy.

Istnieje również inny sposób na dotarcie do skrzyni – kieruj się w lewo od wejścia do kopalni, a następnie podążaj wzdłuż urwiska, aż dotrzesz do jego rogu i zawróć.

Współrzędne: 402:4:-267

Ostatnią skrzynię można znaleźć w małej skalnej jaskini w pobliżu południowo-zachodniego wejścia. Choć jaskinia może wyglądać na zupełnie pustą, musisz iść dalej, aż znajdziesz ją ukrytą za skałą.

Współrzędne wejścia do jaskini: 519:73:1551

Współrzędne skrzyni: 473:65:1567

To wszystko, oto wszystkie skrzynie, które możesz zebrać w sekcji prologu gry!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1

  1. 9 złota skrzynia

    Znajduje się w kanionie koło jaskini z irydem. Lecimy wzdłuż ściany w stronę rozbitego myśliwca

    Odpowiedz