Assassin’s Creed Valhalla: Uldar Armor Gear Location

Assassin’s Creed Valhalla posiada ogromną liczbę ukrytych skarbów, mocy i wyposażenia. Wszystkie te rzeczy można zdobyć, wykonując tajne zadania poboczne lub eksplorując otwarty świat, w którym dookoła znajdują się ukryte obszary.

Zbroja Uldara jest ukryta głęboko w jaskini i wielu graczy ma problemy z jej odnalezieniem. Ten poradnik pomoże ci znaleźć zbroję Uldar Armor Gear w Assassin’s Creed Valhalla.

Lokalizacja pancerza Uldara – Assassin’s Creed Valhalla

Aby znaleźć i zdobyć zbroję Uldar Armor Gear, musisz udać się do Gullnamar. W centralnej części mapy Gulnamar zobaczysz kilka ikon złotych pasków i złotą ikonę ekwipunku. Oznacza to, że jest tam bogaty przedmiot do zbierania.

Powiększ mapę, a zobaczysz Uldar. To zamknięty obszar, w którym musisz uważać na wszystkich wrogów. Zobaczysz, że wioska jest pokryta lawą. Po dotarciu na miejsce zobaczysz wiele olbrzymich wejść, które zaprowadzą cię w głąb gór.

Właściwe wejście do tego ekwipunku znajduje się po północnej stronie wioski. Warto zauważyć, że tuż obok tego wejścia nie ma gigantycznych kamiennych posągów wykutych w górze.

Wejdź do wejścia po lewej stronie, gdzie znajduje się normalna ścieżka, przez którą możesz przejść. Przed sobą zobaczysz kilka schodów, zignoruj je i szybko skręć w prawo nad lawą, okrążysz ten obszar, aby dostać się do sekretnego pomieszczenia z ekwipunkiem.

Aby wykonać wszystkie te czynności, upewnij się, że posiadasz Moc Muspelheimu. Będzie to potrzebne, aby uchronić się przed lawą i ogniem, aby nie zginąć podczas dotarcia do sekretnego obszaru.

Przejdź przez rzekę lawy i idź ścieżką z lawy, która zaprowadzi Cię do przejścia przez udo, dzięki któremu znajdziesz się w innym pomieszczeniu wypełnionym lawą. Po przejściu przez ciasne przejście trzymaj się lewej strony ściany, aż znajdziesz się w większym pomieszczeniu.

Po znalezieniu się na większym obszarze idź dalej na północ przez około 50 metrów, a następnie natkniesz się na drewnianą drogę, która doprowadzi Cię do mniejszego pomieszczenia, w którym znajdują się zablokowane drzwi, które można wysadzić w powietrze.

Strzel w ładunek wybuchowy, aby wysadzić obszar i wejść do pomieszczenia. Podążaj dalej przed siebie, a po prawej stronie zobaczysz skrzynię, a obok niej notatkę. Splądruj skrzynię, a w środku znajdziesz Ogniste Bracery Olbrzyma, które są kolekcjonerskim bogactwem Pancerza Uldaru!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1