Genshin Impact: Ile lat ma Fischl?

Genshin Impact posiada szeroką gamę postaci, każda z nich ma inną broń, wizje żywiołów, osobowości i nie tylko. Nieuchronnie gracze wybierają jedną postać jako swoją ulubioną, ale znalezienie informacji o tych postaciach bez zagłębiania się w ich historie może być nieco trudne. Jedną z ulubionych postaci fanów jest Fischl, która przedstawia się jako „Prinzessin Der Verurteilung”, czyli księżniczka potępienia. Jest to popularna postać z wielu powodów, począwszy od jej wyglądu, poprzez jej zastosowanie jako silnego wsparcia DPS, aż po fakt, że jest łatwo dostępna jako postać 4-gwiazdkowa.
Przewijaj dalej, aby czytać dalej
Kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

Jeśli chodzi o określanie wieku postaci w grze Genshin Impact Genshin Impact, lub w jakimkolwiek innym anime, sprawy mogą stać się nieco skomplikowane. Fischl jest wyraźnie młodsza od innych postaci kobiecych, takich jak Lisa czy Beidou, ale trudno powiedzieć, o ile młodsza. W żadnym momencie gra nie podaje wprost jej aktualnego wieku, ale gracze mogą go oszacować przy odrobinie krytycznego myślenia.

Wszystko poza tym jest tylko spekulacją, ponieważ nie można wiedzieć na pewno, jak długo miała swoją wizję. Pracuje jako detektyw w Gildii Poszukiwaczy Przygód Mondstadt, ale to nie daje żadnych informacji, ponieważ nie wydaje się, aby istniały minimalne wymagania wiekowe, aby dołączyć do tego stowarzyszenia. Co więcej, jej przeszłość jest owiana tajemnicą, ponieważ twierdzi, że pochodzi z odległej krainy zwanej Immernachtreich, czyli Krainy Wiecznej Nocy.

Jeśli 16 lat wydaje się młodym wiekiem dla postaci, może to być zaskoczeniem Genshin Impact gracze dowiadują się, że jest ona w tym samym wieku, co wiele innych postaci w grze. Co więcej, jest nawet kilka postaci, które są od niej młodsze, w tym Klee, Diona i Xiangling. Wygląda na to, że w Teyvat nie ma zbyt wielu przepisów zabraniających pracy dzieci.

Genshin Impact gra jest już dostępna na urządzenia mobilne, PC i PS4, a później także na Switcha.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1