Ile lat ma Diona w Genshin Impact?

Diona Kätzlein jest jedną z Genshin ImpactAvatar: Ostatni Powietrzny to wiele uroczych postaci, których oficjalny wiek nie jest do końca jasny. Uwielbiana gra gacha i RPG akcji działa na całym świecie od 28 września 2020 roku i jest dostępna na PC, iOS, Android, PlayStation 4 i PlayStation 5. Zapowiedziano wersję na Nintendo Switch, ale nie podano szczegółów na temat jej postępów od 2020 roku.

Genshin ImpactObsada 44 grywalnych postaci ma nieokreślony wiek, choć gracze mogą go w przybliżeniu określić na podstawie szczegółów zawartych w grze. Wiek niektórych postaci jest łatwiejszy do określenia niż innych, na podstawie informacji zawartych w historiach postaci, interakcji między nimi oraz czasami, choć zdecydowanie nie zawsze, wyglądu. Fani wykorzystują tego rodzaju wskazówki, aby zgadywać wiek najmłodszych grywalnych postaci.

Urodziny Diony w Wpływ Genshin jest 18 stycznia. Jest to 4-gwiazdkowa postać Cryo, która jest dostępna poprzez zwykłe Życzenia. Po raz pierwszy została dodana do gry 11 listopada 2020 roku, niedługo po premierze gry. Jej ulubioną bronią są łuki. Pomimo młodego wyglądu, Diona pracuje jako barmanka w tawernie Koci Ogon w mieście Mondstadt. Nienawidzi alkoholu do tego stopnia, że wolałaby, aby przemysł winiarski w Mondstadt upadł, ale otrzymała magiczną moc, która pozwala jej tworzyć najsmaczniejsze drinki, dzięki czemu Koci Ogon stał się jeszcze bardziej popularny. Wyjątkowa historia Diony i jej napięte relacje z ojcem, Draffem, którego pijaństwo stało się katalizatorem jej nienawiści do alkoholu, dały fanom podstawy do wnioskowania o jej przybliżonym wieku.

Przybliżony wiek Diony w Genshin Impact

Wraz z Qiqi i Klee, Diona jest jedną z Genshin Impactnajmłodsze grywalne postacie pod względem wyglądu. Przypuszcza się, że dwaj pierwsi mają po 10 lat, a może nawet mniej. Diona, dla porównania, jest bardziej dojrzała i ma pracę, nawet jeśli jej powodem podjęcia pracy była początkowo próba sabotowania jej. Niektórzy fani uważają, że może mieć nawet 14 lat, ale jej wygląd wydaje się bliższy 12.

Porównując wzrost modeli postaci w grze, Diona jest tylko nieznacznie wyższa od Klee i Qiqi. Fani oszacowali wzrost Diony na 4′ 7″ lub 140 cm, w porównaniu do Klee (4′ 5″) (135 cm) i Qiqi (4′ 4″ (133 cm). Jest bardzo prawdopodobne, że hipoteza fanów, że Diona jest nieco starsza od Klee i Qiqi, jest prawdziwa. Na stronie Genshin Impact, Diona nie jest najmłodszą grywalną postacią, ale w wieku około 12 lat jest bardzo blisko.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1