Jak zdobyć Masterless Starglitter w Genshin Impact

Jeśli Genshin Impacma wszystkiego za dużo, to są to waluty. Istnieje Mora, która jest Genshin Impact’s najbardziej powszechna waluta. Są też o wiele cenniejsze Primogemy, które są równie łatwe do zdobycia, ale w o wiele mniejszej ilości. W grze jest Genshin Impact’s waluta premium, Genesis Crystal, którą można zdobyć wyłącznie za pośrednictwem mikrotransakcji. I na koniec, są jeszcze waluty Masterless Stardust i Masterless Starglitter, które są najrzadsze. Jednak zdecydowanie najrzadszy jest Masterless Starglitter.

Każda forma waluty ma swoje własne, specyficzne zastosowanie. Mora jest używana do płacenia za ulepszenia postaci, poziomy broni i przedmioty, które można kupić od postaci niezależnych. Primogemy są używane do kupowania żetonów gashaponów. Kryształy Genesis służą do kupowania pakietów przedmiotów, ale można je też zamienić w Primogemy. A Masterless Starglitter i Stardust są używane do kupowania rzadkich przedmiotów w sklepie Paimona. Przedmioty te mogą być drogie, więc gracze będą chcieli zaoszczędzić tyle, ile się da, zanim wydadzą jakiekolwiek. Oto, jak zdobyć Masterless Starglitter w grze Genshin Impact.

Zdobycie Masterless Starglitter w Genshin Impact

Istnieje tylko jeden sposób na zdobycie Masterless Starglitter, a jest nim szczęście i wyciągnięcie 4-gwiazdkowych i 5-gwiazdkowych broni i postaci z systemu gashaponów Genshin Impact. Zdobywanie Masterless Stardust to podobny proces, z tą różnicą, że każdy przedmiot wyciągnięty z systemu gashaponów nagradza gracza Stardustem. Gracze zarobią więcej Starglitter, jeśli zdobędą powtarzający się 4/5-gwiazdkowy przedmiot, ale mają gwarancję, że na każde dziesięć prób zdobędą tylko jeden 4-gwiazdkowy przedmiot. Graczom może się poszczęścić i zdobyć kilka 4-gwiazdkowych przedmiotów w partii 10 sztuk, ale jest to bardzo mało prawdopodobne.

W związku z tym, przedmioty uzyskane za pomocą Masterless Starglitter są o wiele cenniejsze niż jakiekolwiek inne przedmioty do kupienia. Gracze mogą nawet kupić nowe postacie, jeśli wykażą się cierpliwością i zaoszczędzą 34 Starglitter. W przypadku graczy free-to-play może to zająć dużo czasu, ponieważ każdy żeton gashaponu kosztuje 160 Primogemów, a tylko 1 na 10 wyciągniętych przedmiotów gwarantuje zdobycie 4 lub więcej gwiazdek. Dla tych, którzy są gotowi zapłacić pieniądze za Primogemy, proces zdobywania Starglitter może być szybszy, ale będzie kosztował sporo grosza, aby zdobyć 34 Starglitter. Najlepiej jest oszczędzać jak najwięcej, a wydawanie Starglittera na żetony Losu nie jest mądrym posunięciem. Może się to wydawać kuszące, ponieważ kosztują one tylko pięć marnych Starglitterów, ale na dłuższą metę lepiej jest zaoszczędzić na zakup pełnowartościowej postaci.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1