Jak zmienić porę dnia w grze Genshin Impact??

Aby nie tracić czasu, przejdź do menu Paimon, gdzie sprawdzisz swoją rangę, ustawisz swoją partię i sprawdzisz, jakie postacie są aktualnie grywalne. Powinieneś zauważyć opcję Czas, więc następnym krokiem jest kliknięcie jej.

Na następnym ekranie zobaczysz aktualny czas w grze oraz zegar fantasy z różnymi fazami dnia: dniem, nocą, zachodem i wschodem słońca. Możesz przesunąć większą strzałkę, wskazówkę zegara, aby przesunąć ją na żądany czas, wiedząc, że nie możesz przeskoczyć więcej niż jeden dzień.

Ale dlaczego miałbyś chcieć zmienić porę dnia w Genshin Impact?? To chyba nie jest tylko po to, żeby można było podziwiać wspaniałe widoki w różnych warunkach oświetleniowych, prawda?? Chociaż cykl dnia i nocy jest absolutnie zachwycający, prawda jest taka, że niektóre misje mają ścisłe wymagania, które wymagają działania w nocy. Na przykład zadanie polegające na kradzieży świętej liry Himmela z katedry w Mondstadt można wykonać tylko w nocy, kiedy jest mniej strażników, choć nadal trzeba pokonać sesję skradankową, która przypomina lżejsze, anime Metal Gear Solid.

Inne zadania również wymagają użycia funkcji pomijania czasu, głównie związane z rutynowymi czynnościami postaci. Diluc, enigmatyczny właściciel jednej z tawern w Mondstadt, prosi Cię o spotkanie, gdy wszystko będzie spokojniejsze, więc nie pozostaje Ci nic innego, jak czekać na zmierzch lub przyspieszyć czas.

Jak widać, funkcja pomijania czasu w grze Genshin Impact nie jest tylko na pokaz; jest ona używana do osiągania postępów w niektórych zadaniach, więc dobrze jest wiedzieć, gdzie ją znaleźć i jak z niej korzystać

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1