Każdy region niedostępny jeszcze w Genshin Impact

Aktualizacja Inazumy w końcu pojawiła się na rynku Wpływ GenshinaMiHoYo ujawnił również mapę drogową dla pozostałych regionów, które pojawią się w Teyvat. Chociaż informacje o siedmiu nacjach i ich elementach zostały ujawnione w momencie premiery gry, miHoYo w końcu określiło konkretny harmonogram dla pozostałych czterech nacji.

Obecnie w grze dostępne są trzy nacje Genshin Impact: Mondstadt, Liyue i Inazuma. Deweloper miHoYo stwierdził, że jego celem jest wydanie wszystkich siedmiu regionów w ciągu najbliższych czterech lat, co prawdopodobnie oznacza, że jeden nowy region będzie wydawany co roku: Sumeru w 2022, Fontaine w 2023, Natlan w 2024, a Snezhnaya w 2025. Choć istnieją pogłoski i wskazówki dotyczące questów, że pojawią się także regiony spoza Teyvat, takie jak Khaenri’ah, nie zostały one jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Sumeru

Sumeru to nacja w Teyvat, która czci Boga Mądrości, znanego także jako Archont Dendro. Dendro jest obecnie jedynym niewydanym elementem w Genshin Impact a ta aktualizacja może być momentem, w którym ujawnione wcześniej postacie takie jak Yaoyao czy Baizhu staną się grywalne. Cyno będzie postacią pierwszoplanową i wygląda na to, że jest użytkownikiem broni kijowej Pyro. Sumeru został opisany przez Genshin Impact Charakteryzuje się pustynnym regionem z lasami deszczowymi i wydaje się być oparta na kraju takim jak Egipt. Sumeru będzie kolejnym regionem, który zostanie wydany, prawdopodobnie w 2022 roku.

Fontaine

Fontaine to nacja w Teyvat, która czci Boga Sprawiedliwości, znanego także jako Archont Hydro. Chociaż do tej pory ujawniono bardzo niewiele na temat tej nacji, została ona opisana jako serce kultury i sztuki w Genshin Impact. Postacie występujące w Fontaine to Lyney i Lynette, które wydają się mieć karnawałową estetykę. Fontaine wydaje się być oparta na Francji i pojawi się po Sumeru, prawdopodobnie w 2023 roku.

Natlan

Natlan to naród na Teyvat, który czci Boga Wojny, znanego również jako Murata lub Pyro Archon. Wydaje się, że ujawniono więcej informacji o Muracie niż o samym Natlanie. Zgodnie ze swoim imieniem, Murata zaszczepiła w Natlan wartość walki, a jej potomkowie są obdarzeni ognistoczerwonymi włosami. Niewiele zostało ujawnione na temat Oddziaływanie Genshin ale webkomiks zawiera więcej odniesień do tej nacji. Główną postacią będzie Iansan, a choć niewiele jeszcze ujawniono na temat regionu, wydaje się, że jest on inspirowany cywilizacjami Mezoameryki. Natlan ma zostać wydany po Fontaine, prawdopodobnie w 2024 roku.

Snezhnaya

Pomimo tego, że jest to ostatni region, który ma zostać wydany w Genshin Impactujawniono o wiele więcej informacji na temat Śnieżki niż innych regionów, biorąc pod uwagę, że była ona kluczowym elementem głównego wątku fabularnego. Śnieżnaja czci Archonta Cryo, Carycę, która została opisana przez Dainsleifa jako „Bóg, któremu nie pozostała żadna miłość”.” Fatui to siły militarne pod kontrolą Carycy, a Jedenastu Harbarzyńców działa jako ich oficerowie wykonawczy. Śnieżnaja jest także technologicznie lepsza od innych regionów, a Fatui są najsilniejszą siłą militarną na Teyvat.

Śnieżnaja została opisana jako kraj nieustannych burz zimowych, wzorowanych na Rosji, a Childe powiedział, że ludzie mogą dosłownie zamarznąć na śmierć, jeśli nie będą się ruszać. Wydaje się, że Śnieżnaja jest ostatnim regionem, który zostanie udostępniony, biorąc pod uwagę, że Fatui są jednym z głównych antagonistów w grze Genshin Impact Genshin Impact. Oryginalny zwiastun zapowiadał pojawienie się Harbinger Pulcinelli, osoby odpowiedzialnej za wprowadzenie Childe’a do organizacji. Wiele postaci pochodzi ze Śnieżnej, w tym Scaramouche i La Signora, więc prawdopodobnie odegrają one ważną rolę w fabule, gdy gracze dotrą do tego regionu, potencjalnie w 2025 r.

Genshin Impact jest już dostępna na urządzeniach mobilnych, PC, PS4 i PS5.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1