5 najlepszych składów drużyn w Genshin Impact

Dzięki mnogości postaci w MiHoYo’s Genshin Impact, gracze mogą wypróbować wiele kombinacji podczas tworzenia swojej drużyny.

W początkowych partiach gry zawsze można uciec się do nietypowych kombinacji, jednak większe domeny, takie jak Spiralna Otchłań, wymagają zrównoważonego składu drużyny.

W jednym z ostatnich filmów YouTuber Gacha Gamer omówił 5 najlepszych drużyn w Genshin Impact:

Drużyna, która spełnia ogólne cele w Genshin Impact

Aby wykonać codzienne zlecenia, zawsze możesz liczyć na drużynę, w której znajduje się postać zadająca wybuchowe obrażenia, postać Cyro i postać Hydro.

  • Razor/ Keqing 

Obie postacie mogą zadawać znaczne obrażenia przeciwnikom. Co więcej, posiadają jedne z najsilniejszych zdolności żywiołów w grze.

  • Kaeya/ Qiqi/ Diona 

Postać Cyro jest najodpowiedniejsza, gdy głównym DPS w drużynie jest postać Electro. Ponadto, postacie te mogą w pełni wykorzystać reakcję nadprzewodnictwa wywołaną przez umiejętności Razora lub Keqinga. Zaleca się nawet użycie 2 postaci Cyro w drużynie z głównym DPS-em Elektro.

  • Mona/Barbara 

Doskonałą klasą do wspierania kombinacji Cyro-Elektro jest Hydro, ponieważ jego ataki na zamrożonych przeciwników mają o 15% wyższy współczynnik krytyczny. Reakcje elektrochemiczne zadają większe obrażenia mokrym przeciwnikom.

Zespół Pyro

  • Diluc/Klee

Dzięki swoim spójnym umiejętnościom żywiołowym obie postacie mogą pełnić rolę głównego DPS w drużynie Pyro.

  • Bennet 

Bennet to idealny wybór na postać wspierającą w drużynie Pyro. Poza obrażeniami pomocniczymi, postać ta może zapewnić rezonans żywiołu Pyro.

  • Sucrose/Venti 

Postać Anemo może znacząco obniżyć odporność przeciwnika. Dlatego też, z pomocą konstelacji i zestawów artefaktów, takich jak np Viridescent Venerer, postacie takie jak Venti, Sucrose i Podróżnik mogą być niezbędne w drużynie Pyro.

Pyro to jeden z najbardziej elastycznych elementów w Genshin Impact. W rezultacie zawsze możesz wybrać postać Hydro/Cyro jako czwartego członka drużyny, aby wywołać reakcje Roztopienia i Wyparowania.

Tartaglia jako główny DPS

Tartaglia jest prawdopodobnie najsilniejszą postacią wodną w grze. Oprócz szybkiej regeneracji energii, inne postacie wodne, takie jak Mona lub Xingqiu może zapewnić mu najlepsze wsparcie.

  • Piro/Elektro

Zarówno elementy Pyro, jak i Electro zwiększają skuteczność elementu Hydro. Dlatego też postacie takie jak Fischl, Lisa i Xiangling mogą być częścią drużyny Tartaglia.

Czy Jean i Venti stanowią najbardziej obezwładniające combo w Genshin Impact?

Jean i Venti są wyjątkowo potężnymi agentami Anemo. Nawet bez pomocy żadnej innej postaci, to combo może wygrać wiele bitew. Umiejętności żywiołowe Jeana w połączeniu z wybuchami Venti mogą przysporzyć wrogom poważnych kłopotów.

  • Electro/Cyro

Dzięki tak dominującemu combo Jean/Venti, gracze mogą być elastyczni, jeśli chodzi o pozostałe dwie postacie w drużynie. Jednak agent Elektro i agent Cyro nadal mogą stanowić podstawowe preferencje, aby zapewnić przyzwoite wsparcie.

Wreszcie, ale nie mniej ważne, przybycie Xongli oraz Zingyan otworzy to kilka alternatywnych możliwości dla drużyny. Zgodnie z przypuszczeniami, postacie te mogą łączyć się w pary z Diona i stworzyć pasywną, ale potężną drużynę.

Który z tych składów drużyn najbardziej cię ekscytuje??

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1