Jak sprzedawać dinozaury w grze Jurassic World Evolution 2

Z pewnością fajnie jest wypełnić swój park tymi wszystkimi zwierzętami różne rodzaje dinozaurów dostępnych w grze Jurassic World Evolution 2. W miarę postępów w grze opieka nad wieloma różnymi dinozaurami może jednak szybko Cię przytłoczyć.

Na szczęście zawsze możesz zwolnić trochę miejsca i zarobić trochę pieniędzy, sprzedając dinozaury. Polecam sprzedać te, których już nie chcesz lub te, których masz kilka kopii.

Jak sprzedawać dinozaury w grze Jurassic World Evolution 2

Choć sprzedaż ukochanych dinozaurów może łamać serce, czasem trzeba ponieść takie ofiary, aby ulepszyć cały park. Omówmy teraz dokładny proces sprzedaży dinozaurów w grze Jurassic World Evolution 2.

Zanim sprzedasz jakiegokolwiek dinozaura, musisz się upewnić, że masz już gdzieś w swoim parku Asset Containment Unit lub ACU Center. To jest główny budynek, którego będziesz musiał użyć do sprzedaży dinozaurów.

Krok 1: Wybierz Centrum ACU, a następnie wybierz opcję „Śmigłowiec ACU”.”

Krok 2: Po wybraniu śmigłowca ACU, musisz kliknąć na „Dodaj zadanie”.”

Krok 3: Podejdź do dinozaura, którego chcesz sprzedać, i uśpij go, uspokajając go.

Krok 4: Po unieruchomieniu i uspokojeniu dinozaura, możesz wrócić do Centrum ACU i kliknąć na „Zespoły transportowe”, aby go sprzedać.

Krok 5: Po ponownym wybraniu uspokojonego dinozaura masz możliwość przeniesienia go lub sprzedania.

Po zakończeniu tego procesu powinien pojawić się ekran potwierdzenia. W podpowiedzi pojawia się informacja o tym, ile można zyskać, sprzedając dinozaura, oraz że nie można cofnąć tej operacji. Po prostu naciśnij „OK”, aby potwierdzić i sprzedać.

Gratulacje! Sprzedałeś już swojego pierwszego dinozaura w grze Jurassic World Evolution 2. Pamiętaj, że raz sprzedanego dinozaura nie da się cofnąć, więc przed potwierdzeniem upewnij się, że rzeczywiście chcesz go sprzedać.

To wszystko, jeśli chodzi o sprzedaż dinozaurów. W grze Jurassic World Evolution bardzo łatwo jest sprzedawać dinozaury, jeśli tylko wiesz, gdzie ich szukać.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1

  1. Anonimowy

    A w teori chaosu da się sprzedać?

    Odpowiedz