Ogłoszono datę rozpoczęcia Genshin Impact Zhongli Banner

Teraz, gdy pierwsza duża Uderzenie Genshin wydarzenie zostało oficjalnie zakończone, miHoYo wydaje się być gotowe na nowe wydarzenia i niespodzianki. Mimo że przecieki dały graczom ogólne pojęcie o tym, w jakim kierunku gra będzie zmierzać w najbliższej przyszłości, konkretne szczegóły, takie jak data premiery i ramy czasowe, pozostały w większości niepotwierdzone.

Jedna z takich dat premiery została w końcu ujawniona przez Wpływ Genshin, fani wiedzą już dokładnie, kiedy mogą spodziewać się kolejnej wartościowej, pięciogwiazdkowej postaci, Zhongli, która zasili szeregi gry. Podczas gdy w grze nadal występuje Tartaglia (aka Childe) jako „specjalna postać banerowa”, fani użytkownika Geo z Liyue, Zhongli, będą musieli poczekać jeszcze trochę.

Pierwszą pięciogwiazdkową postacią w grze była Klee, urocza i wybuchowa mag Pyro. Od tego czasu gracze mieli możliwość Wish for Hydro cool-guy, Tartaglia, wraz z innymi nowymi dodatkami, takimi jak zorientowany na ziemię Ningguang, czy lodowata kocia barmanka, Diona. Podróżnicy wiedzą również, że oprócz tych postaci do gry mają dołączyć potężni ulubieńcy, tacy jak Ganyu i Zhongli. Wygląda na to, że Zhongli jako następny wkroczy na ring z banerem Gentry of Hermitage Event Wish, który rozpocznie się 1 grudnia 2020 roku.

Wydarzenie Życzenie – szlachta z Ermitażu

5-gwiazdkowa postać Zhongli, która będzie dostępna wyłącznie w ramach wydarzenia, otrzyma ogromny wzrost drop-rate’u!

4-gwiazdkowe postacie Xinyan, Razor i Chongyun otrzymają ogromny wzrost droprate’u!

Zobacz szczegóły tutaj:https://t.co/ITNbm2zeEO#GenshinImpact fot.twitter.com/7QE0ci24mg

– Paimon (@GenshinImpact) 29 listopada 2020 r

Baner Życzenia Wydarzeń Gentry of Hermitage zostanie umieszczony obok Życzenia Wydarzeń Epitome Invocation, które zawiera nowe, imponujące bronie, takie jak The Unforged (claymore) i Vortex Vanquisher (kij). Podczas gdy w Gentry of Hermitage pojawiają się postacie takie jak Zhongli oraz kolekcja broni, Epitome Invocation oferuje tylko broń. Oba Wydarzenia Życzeń będą trwały od 1 grudnia 2020 r. do 22 grudnia 2020 r. i jak zwykle, gracze mogą użyć Primogemów, aby wziąć w nich udział.

Oprócz nieuchwytnego Zhongli, w Gentry of Hermitage gracze będą mieli większą szansę spotkać nową gwiazdę rocka Pyro, Xinyan, która włada claymorami. Istniejący użytkownicy claymore’ów, Razor i Chongyun, również zostali przedstawieni jako czterogwiazdkowe postacie, ale Xinyan i Zhongli to jedyne dwie nowe osoby. Gracze powinni również zauważyć, że początek tego baneru oznacza również przejście Ningguanga i Diony na standardowy baner Życzeń.

Genshin Impact jest już dostępna w App Store, Google Play, na PC i PS4, a obecnie trwają prace nad wersją na Switcha.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1