Wszystkie nadchodzące postacie Genshin Impact, które nie są jeszcze grywalne

Z najnowszym przeciekiem na temat Wpływ Genshina Eula i Yanfei, gracze są podekscytowani możliwością zobaczenia potencjalnych umiejętności i modeli z zamkniętych beta testów. Chociaż te postacie prawdopodobnie nie pojawią się przed 1.5 aktualizacji w przyszłości, jest wiele nadchodzących Genshin Impact postaci, które pojawiły się w przeciekach lub pogłoskach na temat ich pojawienia się w misjach fabularnych, zwiastunach, liniach postaci, oficjalnych mangach i innych.

Podczas gdy te przecieki dotyczące Genshin Impact postacie są zazwyczaj wiarygodne, wiele z tych informacji może zostać ujawnionych miesiące lub nawet lata w przyszłości. Należy również pamiętać, że choć istnieje duża szansa, że te postacie w końcu pojawią się w grze, zawsze istnieje możliwość, że zostaną one usunięte lub pozostaną postaciami niezależnymi. Niemniej jednak, te niewydane jeszcze postacie powinny zachwycić Genshin Impact gracze.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

Postacie, które pojawią się w najbliższej przyszłości

W tej kategorii znajdują się postacie, które prawdopodobnie trafią do Wpływ Genshina w pewnym momencie w niedalekiej przyszłości. Te postacie zostały oficjalnie potwierdzone lub wyciekły z zamkniętych testów beta z w pełni animowanymi modelami i pokazanymi zestawami umiejętności. Biorąc pod uwagę poprzednie przecieki dotyczące Hu Tao, Xiao i Ganyu, oznacza to, że te postacie są gotowe do dodania, o ile nie zostaną wprowadzone jakieś drobne poprawki.

Rosaria jest jedyną oficjalnie potwierdzoną postacią Genshin Impact w tej kategorii i pojawi się na sztandarze Childe bezpośrednio po zakończeniu obecnego sztandaru Venti. Rosaria, 4-gwiazdkowa użytkowniczka broni palnej Cryo, została początkowo ujawniona wraz z Albedo i Ganyu, a następnie pojawiła się w Dragonspine questline.

Ayaka jest Genshin Impact postać, która istnieje od początku gry, kiedy to pojawiła się w zamkniętych beta testach. Używająca miecza Cryo Ayaka posiada unikalny sprint, podobnie jak Mona, oraz żywiołowy wybuch, który zamienia jej miecz w wachlarz wytwarzający lodowaty wiatr. Potwierdzono, że Ayaka pojawi się w drugim akcie głównego wątku fabularnego, w którym prawdopodobnie pojawi się w inspirowanym Japonią regionie Inazuma.

Najnowsze Genshin Impact przecieki przedstawiają pełne modele i zestawy umiejętności Yanfei i Euli, co prawdopodobnie oznacza, że wkrótce się pojawią. Yanfei jest podobno 4-gwiazdkowym Pyro katalizatorem, a Eula 5-gwiazdkowym Cryo claymore, więc jest duża szansa, że pojawią się razem na sztandarze w wersji 1.5.

Postacie w przeglądzie fabuły

We wrześniu 2020 roku, gdy Genshin Impact miHoYo wypuściło również zwiastun fabularny, który nakreślił kierunek rozwoju fabuły gry i regionów. Wraz z ujawnieniem każdego rozdziału pojawiła się inna postać, która będzie występować w danym regionie. Poza Ayaką, nie ujawniono nic na temat tych postaci poza ich imionami i grafiką, więc choć są oficjalnie potwierdzone, nie pojawią się aż do dalekiej przyszłości.

Ujawniono, że Cyno będzie główną postacią trzeciego aktu w regionie Sumeru. W zwiastunie fabuły pojawiła się sugestia, że Sumeru jest inspirowane pustyniami Egiptu, a Cyno można zobaczyć w stroju podobnym do Anubisa. Na rysunkach postaci widać, że włada on bronią miotaną, a czerwony klejnot na jego pasie może sugerować wizję Pyro.

Czwarty akt Genshin Impact będzie zawierał Lyney i Lynette w regionie Fontaine. Zwiastun fabularny nie zdradził zbyt wiele na temat tego duetu, ale ponieważ są zgrupowani razem, mogą wykorzystać ciekawą taktykę podmiany. Poza ich karnawałową estetyką, żadna z postaci nie ma widocznej broni ani wizji.

Iansan jest główną postacią w piątym akcie i pojawi się w regionie Natlan. Chociaż Natlan czci Pyro Archona, nie wiadomo, jakim żywiołem lub bronią będzie władał Iansan. Natlan wydaje się być oparty na Aztlan, ojczyźnie przodków Azteków, co odzwierciedla także wygląd Iansana.

Genshin Impact’s W szóstym akcie pojawi się Śnieżnaja, dom Fatui i ich Harbingerów. Harbinger Pulcinella pojawi się w tej aktualizacji i można przypuszczać, że to oni sprowadzili Childe’a do Fatui. Wygląd Pulcinelli jest zawoalowany w zwiastunie, więc w przeciwieństwie do innych postaci z zapowiedzi fabuły, prawie nic o nich nie wiadomo.

Przedostatni akt pojawi się Khaenri’ah, nacja, która nie jest częścią kontynentu Teyvat. Dainsleif jest postacią pierwszoplanową w tym Wpływ Genshina i powinien być znany graczom, ponieważ pojawił się w głównej linii fabularnej. Niestety, choć gracze mogli zobaczyć jego model w grze, nie ujawniono żadnych informacji o jego broni ani wizji.

Postacie, o których wspomniano lub które pojawiają się w grze

Są to postacie, które pojawiły się w fabule lub zostały wspomniane przez inne postacie. Choć nie jest pewne, czy wszystkie one będą grywalne w przyszłości, odgrywają ważne role w fabule, co czyni je prawdopodobnymi kandydatami do dołączenia do obsady gry Genshin Impact.

Baizhu po raz pierwszy pojawia się w głównym wątku fabularnym Genshin Impact jako właścicielka apteki Bubu i szefowa Qiqi. Jest on właścicielem gadającego węża o imieniu Changsheng, ale gracze nie dowiedzą się o nim wiele więcej. Baizhu ma być podobno grywalną postacią w przyszłości, ponieważ zielony klejnot na jego pasku wydaje się oznaczać żywioł Dendro, jedyny żywioł, który nie jest reprezentowany w Genshin Impact Wpływ Genshina jeszcze.

Yaoyao nie pojawiła się w Wpływ Genshina ale pojawia się na oficjalnych grafikach i jest wspominana przez kilka innych postaci. Początkowo była młodszą siostrą Xianglinga, ale obecnie pracuje jako asystentka Ganyu. Strój i wygląd Yaoyao wywołał plotki, że będzie ona również użytkownikiem Dendro obok Baizhu, a jej model postaci pojawił się w przeciekach.

La Signora pojawia się jako antagonistka w głównej fabule gry Uderzenie Genshin jako ósmy Harbinger Fatui. Podczas jednego z zadań zamraża nogi Venti, co pozwala przypuszczać, że będzie ona użytkownikiem katalizatora Cryo. Choć jest ona antagonistką, fani uważają, że może stać się antybohaterką, jak Childe, na podstawie jej ostatniej interakcji z Zhongli.

Scaramouche pojawia się również jako Genshin Impact antagonista podczas wydarzenia Niezgodna Gwiazda jako szósty Harbinger Fatui. Podobnie jak w przypadku La Signory, jego status złoczyńcy oznacza, że trudno zgadnąć, czy w końcu stanie się grywalny. Mimo to jego unikalny wygląd wskazuje na wizję Elektryka i wskazuje na to, że w przyszłości zostanie on dodany do gry.

Uderzenie Genshin jest już dostępna na PC, telefony komórkowe i PS4, a obecnie trwają prace nad wersją na PS5 i Switch.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1